YapıKredi ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Kurumsal bankacılık ve profesyonel bankacılık hizmetleri gibi birçok konuda öncü bankalardan biri olan Yapı Kredi, son dönemlerde ATM arayışı içerisinde olan bankalardan biri olarak bilinir. Bu durum YapıKredi ATM yeri önerme fırsatı bekleyen gayrimenkul yatırımcıları için büyük önem taşırken, birkaç evrak düzenlemesi ve evrak gönderme işleminin ardından YapıKredi’ye ATM yeri kiralayabilmeniz mümkündür. Özellikle bankalara kiralanan ufak çaplı gayrimenkuller, lokasyon olarak da iyi bir yerde yer alıyorlarsa kazancınızın da ATM boyutundaki bir gayrimenkule göre son derece iyi olacağını söylemek mümkün. Böyle bir kazanç kapısının aralanması adına öncelikle bankalara ulaşmak, gayrimenkul hakkında bilgi vermek gerekir.

ATM Yeri Kiralama’nın Avantajları

ATM yeriniz varsa ve banka tarafından kiralanırsa birçok avantaj sizi bekler. Öncelikle küçük bir yeriniz olsa dahi kira getirisi alırsınız. ATM için dükkan gerekmez ve açık alana bile kurulabilir. Böylece yok değerinde bir araziden mülk  geliri elde edebilirsiniz. Ayrıca:

 • Kurumsal kiracıya sahip olma
 • Kiranın yıllık ya da aylık düzenli ödenmesi
 • Her yıl enflasyon oranında artış
 • Düzenli kira geliri
 • Güvenli mülk kullanımı
 • Uzun yıllar mülk kiralama gibi avantajlarınız olur.

YapıKredi, ATM olarak diğer bankalara göre yetersiz kaldığı için bu konudaki sahip olduğu imkanları arttırmak istemektedir. Bunun için lokasyon çok büyük önem taşırken, YapıKredi müşterilerinin de ATM ile rahatlıkla işlem yapabilmeleri büyük önem taşır. Her şeyden önce ATM için önerilecek bölgenin işlek bir yerde, güvenli bir yerde ve insanların rahatlıkla ATM’yi kullanabilecekleri bir yapıda olması gerekir. Bu tür şartların karşılanmasının ardından yüksek ihtimalle YapıKredi ATM yeri önerme başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için söz konusu kriterlerin yerine getiriliyor olması yeterli olmaz. Evrak detaylarının da büyük önem taşıdığı söylenebilir.

Yapıkredi’ye ATM Yeri Önerme Başvuru Formu

 • Adınız Soyadınız
 • Telefon Numaranız
 • ATM yeri önerinizi harita üzerinde işaretleyebilirsiniz ya da açık adresi “Konum Bilgisi” alanına yazabilirsiniz.
 • Konum Bilgisi
 • E-Mail

Yukarıdaki bilgileri sağlayarak mülkünüzü kiralamak için başvuruda bulunabilirsiniz. YapıKredi ATM yeri önerme başvurusu yaparken, hemen alt kısımda yer alan evrakları hazırlamanız gerekir. Ayrıca gayrimenkul hakkında bilgi verirken, bilgilerin tam olarak karşı tarafa iletilmesi, aşırıya kaçılmaması ve doğru bilgiler içeriyor olması gerekir. İlgili başvuru kanallarını yine aşağıdaki kısımdan bulabilmeniz söz konusuyken, başvurunuzun alınmasının ardından inceleme süreci başlayacaktır. İnceleme süresi Yapı Kredi para grubunun gözetimi altında olup, işlem yoğunluğuna göre değişim gösterebilir. Yapılan incelemeler sonucunda bölge ve gayrimenkul yapısı ATM için uygunsa, çok kısa bir süre içerisinde ATM kurulum işlemleri başlar. Ayrıca başvurunuz beklemeye de alınabilir. Bu durumda ilerleyen süreçte herhangi bir zaman diliminde size geri dönüş yapılacağı sonucu çıkarılabilir.

Bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması, bankayla yapacağınız görüşmelerin olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olur. Yapıkredi Bankası tarafından size olumlu ya da olumsuz dönüş mutlaka en kısa süre içerisinde yapılır. Başvuru formuna BURADAN ulaşabilirsiniz. Diğer bankalar için de başvurmak için TIKLAYIN. Farklı bankalara başvurmanız mülkünüzün en kısa sürede ATM’ye çevrilmesi için size avantaj sağlayacaktır.

0 0 vote
Değer Bildir
Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 49 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GÖKDEM DEMİR
GÖKDEM DEMİR
Ekim 8, 2019 11:06 am

dükkaanıma atm ye kira vermek istiyorum.5426213671 telefonum

Adres
büyükdere mh.millet cd.no:40 odunpazarı/eskişehir
Açıklama
atm kiralama
Songül güngör
Songül güngör
Ekim 21, 2019 9:44 am

Size dükkanımı kiralamak istiyotum

Adres
Mehmet ali altun cad 42/B akdere Ankara
Açıklama
Iş Bankası cıktı size vermek istiyorum