Vodafone Kiralık Yerim Var

Vodafone, Türkiye’nin en büyük telekominikasyon şirketlerinin başında geliyor.. Binlerce bayisi bulunmaktadır. Üstelik uygun olan her yere boyut farketmeksizin Vodafone bayi açılabilmektedir. Kira geliri de düzenli ve uzun yıllar enflasyon oranında sözleşme ile sabitlenmektedir. Vodafone dükkan ve mağaza olarak aşağıdaki tarzda yapıları tercihe diyor:

  • Büyük ve dönüştürülebilir alanlar
  • Merkezi insan yoğunluğu olan lokasyonlar
  • Küçük ve merkezi yerler

Uzun dönem dükkan ve bina kiralama sistemiyle çalışan Vodafone, kira geliri isteyen mülk sahipleri için bulunmaz bir kiracıdır. Düzenli kira geliri, kurumsal kiracı, enflasyon oranında kira artışı ve sorunsuz bir mülk kullanımı için uygun şartları olan emlak sahiplerine Vodafone firmasını mutlaka tavsiye ederiz.

Vodafone Kiralık Yer Önerme

Şuraya Atla

Bulunduğunuz il-ilçe’de sizin mağazanızın yakınında Vodafone bayisi olması şansınızı azaltacaktır. Mümkün olduğunca bayiler uzak mesafelere açılmaktadır. Ana cadde arteri ya da yaya trafiği yoğun bir lokasyon olması da tercih edilmektedir.

Vodafone “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altında, kiralık dükkan tekliflerini alırken, teklif götüren kişilere en kısa sürede geri dönüş yapılacağını ifade etmektedir.

Vodafone’a Dükkan Kiralamak

Vodafon’a dükkan kiralamak, söz konusu telekominikasyon firmasının sürekli yeni dükkanlar açması ve kurumsal olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Eğer Vodafone standartlarında mağaza imkanı olan bir dükkanınız var ise:

  • Düzenli kira gelirinden,
  • Yıllık olarak enflasyona göre artış gösteren kiradan,
  • Garantili kira gelirinden ve daha bir çok sebepten dolayı vodafon’a dükkan kiralamak oldukça karlıdır. Başvurmak için TIKLAYIN.
Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 64 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Recep Şener
Recep Şener
Haziran 23, 2020 7:37 pm

Samsun Atakum 19 Mayıs Bulvarına cephe dört yol ağzında Kıbrıs caddesiyle Necmettin Erbakan caddesinin kesiştiği noktada bulvarın merkezinde bulunan dukkanimizi Vodafone kiraya vermek istiyoruz..
5434314395

Adres
Yenimahalle 3417.cadde No:48 19 Mayıs Bulvarı
Açıklama
Kiralık dükkan önerisi
ERKAN POLAT
ERKAN POLAT
Haziran 24, 2020 12:03 pm

ANKARA SİNCAN YENİKENTTE YENİ YAPILMAKTA OLAN TREN İSTASYONUNA YAKLAŞIK 200 METRE UZAKLIKTA BULUNAN TREN GÜZERGAHINA 30 METRE VE ANAYOL KENARINDA BULUNAN DÜKKANIMIZI BÜTÜN BANKALARA,VODAFONE,TURKCELL,TÜRKTELEKOM,BİM,A101 FARKETMEZ KİRAYA VERMEK İSTİYORUZ.İRTİBAT 0533 360 20 18-0542 419 54 61

Adres
Mustafa Kemal Mah.Cumhuriyet Bulvarı NO:61 Yenikent SİNCAN/ANKARA
Açıklama
DÜKKAN YAKLAŞIK 190 METREKAREDİR.TALEP ETTİĞİMİZ BEDEL 4500 TL.DİR
CELİL BAYRAK
CELİL BAYRAK
Temmuz 15, 2020 8:53 am

ŞUAN İNT.CAFE OLARAK ÇALIŞAN DÜKKANIMI BOŞALTIP KİRAYA VERMEK İSTİYORUM 5321764880

Adres
cumhuriyet mah.tonguç cad.bilaloğlu apt 99/b Antalya/Muratpaşa
Last edited 30 gün önce by CELİL BAYRAK