Haberleşme

Turkcell Kiralık Yerim Var

Turkcell Türkiye’nin en büyük telekominikasyon şirketidir. Binlerce bayisi bulunmaktadır. Turkcell  dükkan ve mağaza olarak aşağıdaki tarzda yapıları tercihe diyor:

  • Büyük ve dönüştürülebilir alanlar
  • Merkezi insan yoğunluğu olan lokasyonlar

Uzun dönem dükkan ve bina kiralama sistemiyle çalışan Turkcell, kira geliri isteyen mülk sahipleri için bulunmaz bir kiracıdır. Düzenli kira geliri, kurumsal kiracı, enflasyon oranında kira artışı ve sorunsuz bir mülk kullanımı için uygun şartları olan emlak sahiplerine Turkcell firmasını mutlaka tavsiye ederiz.

Turkcell Kiralık Yer Önerme

Bulunduğunuz il-ilçe’de sizin mağazanızın yakınında Turkcell bayisi olması şansınızı azaltacaktır. Mümkün olduğunca bayiler uzak mesafelere açılmaktadır. Ana cadde arteri ya da yaya trafiği yoğun bir lokasyon olması da tercih edilmektedir.

Turkcell “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altında, kiralık dükkan tekliflerini alırken, teklif götüren kişilere en kısa sürede geri dönüş yapılacağını ifade etmektedir.

Turkcell’e Dükkan Kiralamak

Turkcell’e dükkan kiralamak, söz konusu telekominikasyon firmasının sürekli yeni dükkanlar açması ve kurumsal olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Eğer Turkcell standartlarında mağaza imkanı olan bir dükkanınız var ise:

  • Düzenli kira gelirinden,
  • Yıllık olarak enflasyona göre artış gösteren kiradan,
  • Garantili kira gelirinden ve daha bir çok sebepten dolayı Turkcell’e dükkan kiralamak oldukça karlıdır. Başvurmak için TIKLAYIN.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can Öndel
Can Öndel
Ağustos 13, 2020 4:16 pm

Merhaba, Ben Mülk sahibiyim, kepez 5500 sokağa güney cepheli 30 merelik ticari yola cepheli tam dört ticari yol ağzı kavşaktadır, her yönden gözükmektedir.398m2 ve 3 eşit kattan oluşmaktadır. önünde araba park alanı mevcuttur.BİM market yanıdır, diğer yanında Cihan Eczanesi Karşısında Benzinlik ve Sağlıkocağı, öğrenci yurdu vardır. iş yerimizin zemin katının arka bölümünde projesinde olan kapısı mevcuttur, Kamyon yük indirme için tam yanına yanaşabilir durumdadır, sizin için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Düşündüğümüz kira bedeli,3800TL dir üzerinde görüşülür.sizin için uygun olabileceğini düşünerek yazıyor,takdir sizin diyorum. Saygılarımı sunuyorum

Adres
Habipler-Hüsnükarakaş Mh. 5400 Sk. Cihan Sit.Bim Market yanı ABlok 4 nolu İş yeri 07320 Kepez/Antalya
Açıklama
Merhaba, Ben Mülk sahibiyim, kepez 5500 sokağa güney cepheli 30 merelik ticari yola cepheli tam dört ticari yol ağzı kavşaktadır, her yönden gözükmektedir.398m2 ve 3 eşit kattan oluşmaktadır. önünde araba park alanı mevcuttur.BİM market yanıdır, diğer yanında Cihan Eczanesi Karşısında Benzinlik ve Sağlıkocağı, öğrenci yurdu vardır. iş yerimizin zemin katının arka bölümünde projesinde olan kapısı mevcuttur, Kamyon yük indirme için tam yanına yanaşabilir durumdadır, sizin için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Düşündüğümüz kira bedeli,3800TL dir üzerinde görüşülür.sizin için uygun olabileceğini düşünerek yazıyor,takdir sizin diyorum. Saygılarımı sunuyorum
Mehmet cesur Özdaş
Mehmet cesur Özdaş
Eylül 27, 2020 5:08 pm

Ticari dükkan kiralama

Adres
13 mart mahallesi 46.cadda1.sokak avm yanı no:3 Artuklu/Mardin
Açıklama
Selam Mardin’de merkez 3 çephesi açık avm yanı 3550 m2 4 kat. Bir çephesi 20 mt lik gidiş geliş yol diğer 2 çephesi 10 mt lik yol ister hepsi ister parça parça hem kiralık hem satlıktır bilginize saygılar.
İsmet celik
İsmet celik
Eylül 27, 2020 7:52 pm

Dükkan

Adres
Mehmet Ali Çelik cad no 5 turunç Marmaris muğla
Açıklama
Merkezi ve işlek cadde üzerinde bankamatik taksi ve minibüs durağı yanı kiralık dükkan 153 metrekare zemin 155 metre kare üst katı bulunmakta
Mehmet Cesur Özdaş
Mehmet Cesur Özdaş
Ekim 7, 2020 9:57 pm

Selam Mardin merkezi konumda köşe başı 3 çephesi açık avm yanı 3550 m2 4 kat. Bir çephesi 20 mt lik gidiş geliş yol diğer 2 çephesi 10 mt lik yol ister hepsi ister parça parça hem kiralık hem satlıktır. Mardin Büyükşehirimizin sizler gibi ürün yelpazesine geniş markaya ihtiyacı var bilginize saygılar.  Mehmet Cesur Özdaş 0532 363 44 46

Adres
13 mart mahallesi 46.cadde 1. Sokak avm yanı no:3 Artuklu/Mardin
Açıklama
Selam Mardin merkezi konumda köşe başı 3 çephesi açık avm yanı 3550 m2 4 kat. Bir çephesi 20 mt lik gidiş geliş yol diğer 2 çephesi 10 mt lik yol ister hepsi ister parça parça hem kiralık hem satlıktır. Mardin Büyükşehirimizin sizler gibi ürün yelpazesine geniş markaya ihtiyacı var bilginize saygılar. Mehmet Cesur Özdaş 0532 363 44 46 0532 363 44 46
Ertan boz
Ertan boz
Ekim 16, 2020 2:29 pm

136 metre kare köşe başı ana yol üzeri dükkanı var ilgilenirseniz görüşmek isterim

Adres
4704sokak no 70 günaltay mah. Karabağlar
Açıklama
Kiralık dükkan
Hilmi Murat dolmacı
Hilmi Murat dolmacı
Kasım 1, 2020 1:34 pm

Hilmi Murat dolmacı

Adres
Mimar Sinan cad bakırcılar arastası no3 ısparta
Fahrettin çelik
Fahrettin çelik
Kasım 17, 2020 4:22 pm

Dükkan

Adres
Piyade mahallesi ahi Elvan caddesi Kayacan yufka olan dükkan
Açıklama
183 metre kare dükkan içinde şimdi yufkaci olarak çalışmakta olan var
Başa dön tuşu
7
0
Gönderx
()
x