TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu
TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu üzerine hazırladığımız bu yazı içerisinde arazi sahiplerinin TEB ATM başvuru konusunda dikkat etmeleri gerekenlerden bahsetmeye çalışacağız.

Faaliyetlerine 1927 yılında “Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş” olarak başlayan TEB, 1982 yılında Çolakoğlu Grup tarafından satın alınması ile beraber Türkiye Ekonomi Bankası ismini almıştır. Aynı yıl Kocaeli’nde bulunan genel merkezini İstanbul’a taşıyan TEB, doğru yatırımları sayesinde kısa sürede bankacılık sektörünün öncülerinden birisi haline geldi.

Türkiye genelinde 525 adet şubesi bulma TEB’in toplamda 10 binin üzerinde çalışan sayısı bulunuyor. Yurdun dört bir yanında bulunan ATM’leri üzerinden müşterilerine hizmet vermeye çalışan TEB, ATM hizmetini her gün artırmaya çalışıyor. Kendi yerleri yanı sıra sizler gibi tüketiciler tarafından gönderilen ATM kiralama hizmetlerinden de destek almaktadır. TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu ile ilgili detaylar;

TEB’e ATM Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu
TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Son zamanlarda ciddi fiyatlarla ATM kiralandığını öğrenen birçok kişi, arazilerini müşteri sadakati açısından bankalara kiralamak istiyor. Eğer TEB ile çalışmak isterseniz size sunulacak avantajlar şunlar olacaktır;

 • TEB kiraladığı arazilerden siz istemediğiniz süre çıkmaz. Uzun süreli kiracı edinmek sizlere de güzel bir getiri sağlayacaktır.Kira ücretlerinizi her zaman gününde, saatinde alırsınız.
 • TEB sizlere ödeme zorluğu çıkartmayacak bir kiracı olacaktır.
 • Her yıl yasalara bağlı olacak şekilde kira artış yapabileceksiniz.
 • ATM kiraları genel olarak yıllık peşin alınır. Eğer TEB ile çalışırsanız sizler de kiranızı peşin alırsınız.

Minnak, küçük bir yeriniz olsa bile bu yer üzerinden tonlarca para kazanabilirsiniz.

TEB ATM Önerme Başvuru Formu

TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu
TEB ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

TEB, ATM önermek isteyen kişilerinin başvurularını kendisine ait özel bir internet adresi üzerinden alıyor. Birazdan sizlere sunacağımız internet adresine aşağıda hazırladığımız maddeler üzerinden bir metin göndermeniz gerekmektedir.

 • Alanın açık adres bilgisi
 • Alanın metrekare bilgisi
 • Alanın cephe bilgisi
 • Alanın iskan durumu
 • Alana ait fotoğraflar
 • Alandan beklenen opsiyonel kira beklentisi
 • TEB ATM’sine bu bölgede neden ihtiyaç var sorusunun yanıtı

Yukarıdaki maddelerden oluşan metni hazırlayan kişiler BURADA yer alan internet üzerinden başvurularını TEB’e gönderebilirler.

TEB ATM Kiralama Fiyatlar Ne Kadar?

TEB genel olarak insanların yoğun olarak bulunduğu bölgelere ATM açmaktadır. 3 metrekare ile 7 metrekare arasındaki küçük arazilerinizi boşa bekletmeyin. TEB, ATM kiralamaya uygun olan arazileri istenilen fiyatlar üzerinden kiralıyor. Örneğin; işlek, gün içerisinde binlerce kişinin bulunduğu bir caddede ATM kiralamaya uygun bir araziniz olduğunu varsayalım. Bu araziyi TEB’e kiralamanız durumunda yıllık 250,000 TL ile 500,000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

İşlek olmayan bir cadde ya da bölgede araziniz varsa yıllık 10,000 TL üzerinden bu arazileri TEB’e kiralayabilirsiniz. Burada asıl önemli olan şey ilgili arazinin TEB’in işine yarıyor olmasıdır.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel Özenir
Aysel Özenir
Eylül 5, 2020 1:12 pm

ATM yapılmaya musait İzmir Karşıyaka Girne bulvarında dükkan.

Adres
İzmir Karşıyaka Girne Bulvarı no65
Açıklama
Yanında Akbank Atm'si var
Arif
Arif
Eylül 18, 2020 6:54 am

Arazi

Adres
Yenidogan mahallesi Bahçelievler caddesi no 6 yenidogan sancaktepe
Açıklama
Aramız tm merkezi konumdadır
Hakan çelik
Hakan çelik
Ekim 5, 2020 2:27 pm

Atm yeri

Adres
6719 sok. No. 3 cumhuriyet mah. Karşıyaka izmir
Açıklama
Tam merkezde atm. Yeri için uygun yerim var görüp değerlendirmenizi saygılarımla arz ederim