Shell Benzinlik Arazisi Kiralama ve Arsa Önerme

Şuraya Atla

Son dönemlerde ülkemizdeki ciddi yatırımdan biri olan, kurumsal firmalardan bayilik alma fikri, akaryakıt sektöründeki devlerden biri olan Shell’inde uyguladığı bir politika. Günümüzde birçok mal sahibi, taşınmazlarını kurumsal firmalara tahsis edebilmek için birbiriyle yarışıyor. Uygun arazilerini Shell gibi firmalara kiralıyor ve bu isteğini arazi önerme yöntemi ile firmaya iletiyor. Shell ise hem size kendi işinizi kurma hem de işveren olma fırsatı veriyor.

Shell’e Arazi Kiralama

Neden Shell benzin istasyonu olmalıyım? Sorusuna verebileceğimiz birkaç olumlu yanıt var.

  • Öncelikle sahip olduğunu bir mülkünüz varsa, bu mülkün değerlendirilmesi için, kaçırılmaz bir fırsattır. Sahip olduğunuz mal üzerinden nakdi fayda sağlama şansınız olur.
  • Ayrıca yeni bir iş kurma fikrine sahipseniz ve bunu nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyor, herhangi bir sektöre adım atmak konusunda yeterince cesaret gösteremiyorsanız, Shell gibi dünyanın petrol sektörüne yön veren bir firmanın çatısı altında ilk adımlarınızı atmanız en doğru karar olacaktır. Çünkü içerisinde yer alacağınız ticari oluşumda, sizden yıllar öncesinde sektöre girmiş ve yapmış olduğu birçok proje ile kendisini her anlamda kanıtlamış bir firmanın desteğini arkanıza alıyor olacaksınız.
  • Bunun yanı sıra, bir benzin istasyonu işlettiğinizde sadece bir benzin istasyonu işletmecisi olmaz, işveren ve kiracıları olan bir mal sahibi olursunuz. Benzin istasyonunun yanında hedef kitlenize; market, restoran, alışveriş merkezi ve bir dinlenme alanı hizmeti sunarsınız. Transit yollar üzerinde Shell benzin istasyonları, sadece akaryakıt noktası olarak görev yapmaz, sosyal bir tesis görevi görür.

Shell  Arsa Önerme

Siz de tüm bu fırsatlardan yararlanmak, yapacağınız ticari faaliyette, sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Shell’in desteğini almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacak. Başvurunuz sonrasında gerekli değerlendirme gerçekleşecek olup, alnında uzman bir ekip tarafından bilgilendiriliyor olacaksınız. Shell ailesine katılmak, size özel teklif ve fırsatlardan yararlanmak ve için zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin.

Shell Arazi Kiralama Başvurusu

Shell ile acente olarak ya da kiralık yer önerisi için yapacağını başvuruda formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız. Bilgileriniz değerlendirilir uygun görülürse sizi bireysel görüşmeye çağıracaklardır.  Tüm bu işlemler için başvurunuzu BURADAN olarak olarak ilgili formlar aracılığı ile yapabilirsiniz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 41 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

2
KİRALIK YER-ARSA BAŞVURU-ÖNERİ FORMU

avatar
Memik Bozkurt
Ziyaretçi
Memik Bozkurt

Arazi

Adres
Altınova mahalesi iskele yolu cad. Sahil siteleri Ayvalık/Balıkesir
Açıklama
5.600m2 iki adet tapu anayol üstü