BankaATM Kiralama

Şekerbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Şekerbank ATM yeri önerme ve Şekerbank kiralık ATM yeri içerikli yazımından bankaya kiralık yer nasıl önerilir ve avantajları nelerdir? Detaylıca anlattık

Şekerbank 1953 yılında Anadolu’daki çiftçilerin birikimlerini korumak ve desteklemek amacıyla Eskişehir’de Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. adıyla kurulmuştur. Eskişehir’den sonra Ankara’ya 1956 yılında taşındıktan sonra Şekerbank ismini almış ve bugün esnafların, kobilerin, çiftçilerin en büyük destekçisi olarak Türkiye’nin anahtar bankası sloganıyla bankacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Diğer bankaların aksine toplam şubelerinin %72’si Anadolu’da bulunan  ve buradaki işletmelere özel olanaklar sunarak hem yerel bankacılık alanında birikimini sunarken hem de yerli üretimin artmasında katkıda bulunmaktadır.

Türkiye’nin 67 ilinde 238 şubesi bulunan bankanın portföyünün büyük bölümünü çiftçi, esnaf ve küçük işletmeler oluşturmaktadır. Her şehirde en ücra yerde dahi ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Şekerbank’ın bu büyüme hedefinde ATM yeri önerilerinde bulunabilirsiniz.

Şekerbank ATM Yeri Başvurusu

Şekerbank ATM yeri önerme konusunda direkt olarak bir başvuru formu bulunmayan bankanın, iletişim formundan ATM önerisi başlıklı bir form doldurarak yer önerisinde bulunabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linkten başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Şekerbank ATM İletişim Formu: Link

Şekerbank ATM Kiralama Avantajları

Diğer bankalarda da olduğu gibi Şekerbank için de ATM yeri kiralamanın diğer mülk kiralamaya göre oldukça fazla avantajı vardır.

  • Öncelikli olarak küçük bir alandan ciddi bir kira getirir alabilirsiniz.
  • Kiranız gününde gecikmeden yatar
  • Kira zammını güncel oranlara göre alırsınız
  • Kurumsal bir banka kiracınız olur
  • Uzun süreli kira kontratı yapabilirsiniz.
  • Aracı olmadan kiracı arama derdi olmadan direkt banka ile muhatap olursunuz.

Şekerbank dışında diğer bankalar için de kiralık ATM yazılarına buradan ulaşabilirsiniz. Örneğin daha önce sitede yer verdiğimiz Yapı Kredi ATM Yeri Önerme yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Fibabanka ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu - Kiralık Başvurusu
Aralık 11, 2020 11:05 am

[…] ATM yeri önerme konumuz dışında Şekerbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu yazımızı da inceleyerek ATM yer önerisinde […]

Asli ertap
Asli ertap
Aralık 20, 2020 9:35 pm

Migros yani 5market kasap simitci sut urunleri satis cevresi noktasidir

Adres
Guzel yali siteler mahallesi kanarya cad no 7 Mudanya Bursa
Açıklama
Ciddi ugrak ve nufus mevcudu artis gosteren bi noktadir
Murat abay
Murat abay
Ocak 8, 2021 8:30 pm

Fatih sultan mehmet mah demokrasi caddesi no 10 d kartepe kocaeli

Adres
Fatih sultan mehmet mah demokrasi caddesi no 10 d kocaeli kartepe
Açıklama
Bu no dan ulaşın tavsiye ederim 05369450031
Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x