PTT KİRALIK YER ÖNERME VE BAŞVURU FORMU

Şuraya Atla

Ptt, Ptt iş yeri olmayan yerleşim yerleri için tüzel ve gerçek kişilere, teminat alınması koşulu ile otomasyon sistemlerine açık olan acentelikler vermektedir. Bu acentelerde Ptt iş yerlerinde yürütülen faaliyetler yürütülmektedir.

Yeni açılacak olan Ptt Acentelerinde, şu an yürürlükte olan mevzuata göre; ödenecek olan KDV oranı düşüldükten sonra her ay, kabul edilen telgraf ve posta hizmetleri ile birlikte çek/havale hizmetlerinden elde edilmekte olan gelirin yüzde 50’si verilmektedir. Ayrıca, sözleşmeye bağlı olarak yürütülen hizmetlerin de yüzde 40’ı oranında verilmektedir.

Ptt Acentelik İçin Başvuru Formu

Ptt, acente açmak isteyen tüzel ve gerçek kişiler için başvuruları resmi internet sitesi üzerinden almaktadır. Yayınlanan ilana göre Ptt iş yerinin açılması planlanan dükkanın taşıması gereken şartlar şunlardır:

  • Güvenliği sağlanan bir konumda olmalıdır
  • Gerekli olan alan genişliğine sahip olmalıdır
  • Söz konusu mekan, kolay erişimin sağlanabileceği bir yerde olmalıdır
  • Söz konusu yer, Ptt’nin uygun görmekte olduğu il, ilçe, belde ya da köyde olmalıdır

Ptt Acenteliği Almak

Ptt acenteliği almak, yapılan her işlemden pay alınacağı için oldukça avantajlıdır. Eğer Ptt iş yeri açmak için uygun bir dükkanınız var ise Ptt’ye başvuruda bulunabilirsiniz.

Ptt’nin, iş yeri açmak isteyen kişilerde aradığı özellikler şunlardır:

  • Kişinin T.C vatandaşı olması
  • Kişinin kamu haklarını kullanmasının önünde bir engel olmaması
  • Kişinin, askerlikten tecilli, muaf olması ya da askerliğini yapmış olması
  • Kişinin en az lise mezunu olması
Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 40 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

9
KİRALIK YER-ARSA BAŞVURU-ÖNERİ FORMU

avatar
MUSTAFA EMİN ÇUBUKCU
Ziyaretçi
MUSTAFA EMİN ÇUBUKCU

SAMSUN İLKADIM 240 M2 DAHA EVVEL LOKANTA OLARAK KULLANILAN İKİ AYRI CEPHEDEN GİRİŞİ OLAN SAMSUNUN SİMGESİ ATATÜRK HEYKELİ İDARE MAHKEMELERİ, İCRA MÜDÜRLÜKLERİ KARŞISI. YENİ YAPILAN DÜĞÜN SALONLARININ YANI. 4. NOTER VE DİŞ HASTANESİ KARŞISI KİRALIK İŞYERİM MEVCUTTUR. KİRASI ÇOK UYGUNDUR. KURUMSAL FİRMALARA VERMEK İSTEDİĞİMDEN BEKLETMEKTEYİM. YAPACAĞINIZ İŞE UYGUN BİR KONUMDA VE FİZİKİ ŞARTLARA SAHİPTİR. YANDA BOŞ BİR DÜKKAN VARDIR. BURASI KÖŞE BAŞI OLUP 50 M2 DİR ODA KİRALIKTIR.

Adres
19 MAYIS MAH. CUMHURİYET CADDESİ.
Açıklama
240 M2 KİRALIK DÜKKAN
Recep Şener
Ziyaretçi
Recep Şener

Samsun Atakum Atakent Yenimahalle de yeni açılan 19 Mayıs Bulvarına cephe Kıbrıs caddesiyle kesişen noktada 4 yol ağzındaki dükkanımızı PTTye kiraya vermek istiyoruz. Zemin net kullanım alanı 120m2 bodrum net kullanım alanı 90m2dir.

Adres
Yenimahalle 3417.cadde No:48 19 Mayıs Bulvarı
Açıklama
Yerimi PTT gibi kurumsal bir firmaya kiralamak istiyoruz ve burası PTT için uygundur.
Hilmi Şengül
Ziyaretçi
Hilmi Şengül

Dükkân

Adres
Yuva mah vatan cad. No 164
Açıklama
Merkez
zeynep baklan
Ziyaretçi
zeynep baklan

kiralık dükkan kurumsala ptt ye

Adres
mithatpaşa caddesi 39/A Balçova İzmir
Açıklama
İzmir ili Balçova ilçesinde Mithatpaşa caddesi üzerinde yeni açılacak olan metro istasyonunun tam karşısında 100 m2 lik bir dükkanımız var konum itibariyle çok işlek bir yerde dükkanımızın sağ tarafında Eve ve Garanti Bankası Balçova şubesi sol yanında 20 adım ötesinde Vakıfbank Balçova şubesi bulunmaktadır ayrıca tam karşısında Agora Avm yer almaktadır bu açıdan sizin gibi büyük firmanın değerlendirmesini taleb ediyorum Bilginize Zeynep Baklan
Hasan erdogan
Ziyaretçi
Hasan erdogan

Dukkan

Adres
205 cadde huseyingazimah no 17
Açıklama
Mamakta yeni toki bloklarinin iicinde olup cadde uzerindedir ilkokul lise cami vardir karsisinda otobus dolmus onunden gecer 280 metredir 507 796 06 14