PTT Kiralık Kasa Başvurusu ve Ücretleri

Türkiye Cumhuriyeti’nde hizmet sunan bankalar kiralık kasa hizmeti sunmaktadırlar. Kiralık kasalar aylık ve yıllık bedellerle bir miktar depozito ile müşterilere güvenlikli, gizli ve özel bir mülk saklama imkanı sağlamaktadır. Türkiye de faaliyet gösteren bankaların en büyüklerinden olan PTT müşterileri de kiralık kasa hizmeti almak ve başvuruda bulunmak için araştırmalar yapmaktadırlar.

PTT bankacılık hizmetlerinde birçok farklı ürünü müşterilerine sunmakla birlikte henüz kiralık kasa hizmeti sunmamaktadır. Bu nedenle PTT bank üzerinden kiralık kasa hizmeti alamazsınız. Başvuru yapsanız bile fiziki imkanlar olmadığı için PTT şubeleri size banka kasası hizmeti sunamayacaklardır. Kiralık kasa başvurularınız için aşağıdaki alternatif bankaları kullanabilirsiniz.

  1. Kuveyt Türk Bankası Kiralık Banka Kasası Başvurusu ve 2020 Yılı Fiyatları
  2. Ing Bank Kiralık Kasa Başvurusu ve Fiyatları
  3. DenizBank Kiralık Kasa Başvuru Ve 2020 Yılı Fiyatları
  4. DenizBank Kiralık Kasa Başvuru Ve 2020 Yılı Fiyatları
  5. Yapıkredi Bankası Kiralık Kasa Başvurusu ve Ücretleri
  6. Diğer Bankalar

Kiralık Banka Kasası Konusunda Genel Bilgiler

Kiralık banka kasasının kendisine ve diğer müşteri kasalarına zarar verecek ürünleri saklayamazsınız. Kiralık banka kasası genelde maddi veya özel şahsi eşyaların saklanması için güvenli bir tercihtir.  Kiralık kasanız haciz ettirilebilir ama içindekilere dokunulamaz. Yani açılamaz. Konu hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 90 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Faruk
Faruk
Ağustos 3, 2020 1:39 am

Dukkan

Adres
Sanatoryum caddesi 54 c.d
Açıklama
Cadde üzeri otobüs ve taksi durakları karşısı özel okullar ve kreşler mevcut köşe dükkan ve onu bankamatik e çok uygundur bende bu dükkanda 6 sene esnaflık yaptım gerekli olduğunu dusunuyoruz