Petrol Ofisi PO Bayilik Başvurusu ve Arsa Önerme Formu

Son zamanlarda kişilerin, büyük şirketlerin desteğiyle kendi işlerini kurarak işlerinin patronu olmaları kulaktan kulağa yayılmaktadır. Petrol Ofisi de destek sağlayan bu şirketlerin başında gelmektedir. Kalitesinden bir gram ödün vermeyen Petrol Ofisi, 81 ilde yaklaşık 2 bin civarında akaryakıt istasyonuyla hizmet veren köklü bir kuruluştur. Devasa bayilik ağı ile milyonlarca insana ulaşan Petrol Ofisi, kendi işini kurmak isteyenlere bayilik imkanı sunuyor. Mülk sahibiyseniz ve  oturup kara kara düşünüyor ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız, bir adım öne çıkın ve bayilik formunu doldurarak anında Petrol Ofisi ailesine dahil olun. Yıllar içerisinde Türkiye’nin en özel firmalarından birisi olmayı başaran Petrol Ofisi sizleri bekliyor.

PO Arazi Önerme

Şuraya Atla

İsterseniz birkaç küçük bilgi ile neden Petrol Ofisi bayilik formunu doldurmanız gerektiğini açıklayalım.

  • Köklü ve kurumsal bir şirket olmak elbette müşteri ilişkilerini kapsamaktadır. Müşteri ilişkileri ve verdiği müşteri hizmetleri ile gönüllerde taht kuran Petrol Ofisi insan ilişkilerine her zaman önem vermektedir. İletişimin önemli olduğu şu çağda sizler de iletişim ağına dahil olmak isteyebilirsiniz.
  • 2016 yılı başından itibaren bünyesinde bulunan neredeyse tüm akaryakıt istasyonlarının tamamına yakınında kalite standartlarını yakalamayı başarmışlardır. İnsanların kaliteli ve uygun fiyatlı akaryakıt almalarına imkan sunan bu akaryakıt devi, sizlere de iş imkanı sunuyor.
  • Geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Petrol Ofisi, diğer sektörlerle iş birliği yaparak çeşitli kampanyalar da gerçekleştirmeyi ihmal etmiyor. Daha fazla kişiye ulaşmak ve daha fazla tanıtım yapmak adına halka ulaşmaya devam ediyor. Halka hitap eden bir şirketin bayisi olmak, sizler için büyük bir fırsat olabilir.

PO Bayilik Başvuru Formu

PO için akaryakıt benzin istasyonu bayiilik başvurusu yapmak bir form doldurmak kadar kolay. Petrol Ofisi bayisi olmak için ya da arsa önerme için talebinizi aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

  • Ad soyad
  • telefon
  • il ilçe
  • açıklama
  • bilgiler

Ar-ge çalışmaları da yapan Petrol Ofisi, günden güne gücünü arttırarak yoluna devam ediyor. Sizler de taşınmazlarınızı nakde çevirmek için bu yolda beraber yürüyebilirsiniz. Hemen başvuru formunu BURADAN doldurun ve bu bütünün bir parçası olun.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ömer palaz
Ömer palaz
Eylül 9, 2019 10:24 am

Halitli mah. Yolu

Adres
Halitli mah. Manisa sehzadeler
Açıklama
Benzin istasyonu açmak istiyorum
Mehmet ali
Mehmet ali
Ekim 22, 2019 6:41 pm

Arsa

Adres
Ağrı doğubeyazıt isahak paşa mahllsi no 303
Açıklama
Değerli yerim
BİROL ÖZTÜRK
BİROL ÖZTÜRK
Aralık 1, 2019 10:57 am

Giresun Trabzon kara yolu üzerinde denize ve yola sıfır her türlü işletmeye uygun bir konumda arsa üzerinde 500 kişilik geniş Restaurant Bulunmaktadır

Adres
Giresun merkez
Açıklama
satılık arsa restorant
Mehmet Kucukcelebi
Mehmet Kucukcelebi
Aralık 12, 2019 9:56 pm

Konya Alanya arası ilçemiz olan hadim,de anayola sıfır giriş göbeğinde ve bu istikamette başka bayiinizin olmadığı bi kırsalda olan arsama bayiliğinizi talep ederim..1968 kuşağından 2000 li yılların başına kadar aile olarak bayiiniz olduğumuzu bildirmekte isterim.. saygılarımla iyi çalışmalar

Adres
Konya/Hadim
Açıklama
Bayii talebi
Serdar
Serdar
Nisan 19, 2020 12:38 pm

Arazi kiralik

Adres
Siirt baykan diyarbakır van güzergahında yola sifir kiralik arsa 10000metre kare
Açıklama
Siirt baykan veysel karanide van diyarbakır yol guzergahi yola sifir uygun kiralik arazi
Serdar
Serdar
Nisan 19, 2020 12:40 pm

Kiralijk arazi

Adres
Ziyaret baykan siirt
Açıklama
Yol üstü diyarbakır yolu veyselkarani çıkışı yola sifir 10000metre
Sabri Akbullut
Sabri Akbullut
Ağustos 25, 2020 2:45 pm

Bayilik

Adres
Akgenç petrol devlet yolu üstü hürriyet mahallesi no 62
Açıklama
15eylulude bayilik sözleşmemiz bittiyor buyurun gelin görüşelim şimdiden çok tesekkurler