Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu
Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu üzerine hazırladığımız bu yazı içerisinde ATM Önerme, ATM Yer Başvurusu ve Yer Önerme konusunda dikkat edilmesi gereken hususları dile getirmeye çalışacağız.

Bank Audi Sal şirketinin ülkemizde faaliyete geçirdiği Odeabank 2012 yılında çalışmalara başlamıştır. Resmi olarak ilk şubesini 1 Kasımda İstanbul Maslakta açan Odeabank aynı yıl içerisinde birçok noktaya şube açmıştır. 2020 yılı itibari ile 50 şubeyi geçen Odeabank, elinden geldiğince büyümek, yeni şehirlerde var olmak istiyor. Odeabank ile ilgili diğer ayrıntılar ise;

2020 itibari ile 50 şubeyi geçen her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şube ile beraber ATM sayısını arttırmak isteyen Odeabank merkezi konumda bulunan ATM’ye uygun tüm arazileri kiralayarak müşterileri ile yakınlaşmaya çalışıyor. Bu yazımız içerisinde yeni ATM’ler açmak isteyen Odeabank için Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Obeabank ATM Yeri Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu
Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

ATM kurulumuna uygun bir araziniz varsa Odeabank ile çalışarak bu arazinin değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Odeabank ATM Yeri Önermenin Avantajları;

 • Odeabank yeni kurulan bir banka olmasından dolayı araziniz üzerinde oldukça uzun bir süre kiracınız olur.
 • Kurumsal, dünyaca tanınan bir kiracınız olacağı için kira ödemelerinde herhangi bir sorun yaşamazsınız.
 • ATM alanında kiralar yıllık peşin olarak verilmektedir. Peşin kira almak sizlere büyük oranda katkı sağlayacaktır.
 • Küçücük bir alan üzerinden oldukça yüksek kira bedelleri alabileceksiniz.

ATM Önerme Başvuru Forumu

Odeabank internet adresine giriş yaptıktan sonra menülerden iletişim sayfasına giriyoruz. İletişim formunda İletişim Nedeni (Öneriler)> Şubeler ve ATM’ler > ATM Hizmetleri > ATM Yeri/Talebi> bölümlerini işaretledikten sonra iletişim foruma aşağıda yer alan maddelerden oluşan bir mesaj hazırlamanızı istiyoruz.

 • Arazinin Açık Adresi
 • Alanın Metrekare Bilgisi
 • İskan Durumu
 • Cephe Bilgisi
 • Fotoğraflar
 • Bu Bölgede Odeabank ATM’sine İhtiyaç Olduğuna Dair Motivasyon Yazısı
 • Beklenen Kira Bedeli

Bu bilgileri yazılı halde doldurup iletişim formu üzerinden bilgilerini gönderen kişiler, talepleri inceledikten sonra olumlu ya da olumsuz geri dönüş alabilirler. İletişim formunun doğrudan adresine BURADAN ulaşabilirsiniz.

ATM Kiralama Fiyatı Ne Kadar?

ATM’ler genelde 3 metrekare ile 10 metrekare alan kapladıkları için ekonomik oldukları düşünülür. Oysa; işlek bir cadde üzerinde ATM’ye uygun bir arazi üzerinden yıllık 100,000 TL ile 500,000 TL arasında değişmektedir. Ortalama bir ATM arazisinde ise yıllık 5,000 TL ile 10,000 TL arasında kira bedelleri tahsil edilmektedir.

İstediğiniz kira bedelerini alabilmek için bölgede ATM’ye ihtiyaç olduğunu bankaya iyi bir şekilde hissettirmeniz gerekmektedir. ATM’ye uygun araziniz varsa sadece Odeabank ile kalmayıp bölgede ATM’si bulunmayan tüm bankalara mail atmanızı öneririz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel Özenir
Aysel Özenir
Eylül 5, 2020 1:22 pm

İzmir Karşıyakanın en işlek caddesi Girne bulvarında Aksoy caddesi kavşağına yakın, denizle tren yolu arasında 65 nr dükkan ATM yapılmaya müsait