NUSR-ET STEAKHOUSE KİRALIK DÜKKAN ÖNERİSİ

Nusr-Et Steakhouse, Türkiye’de 2011 yılından beri hizmet vermekte olan sektöründe öncü restoran zincirdir. Nusr-Et Steakhouse’u sektördeki diğer et restoranlarından ayıran en önemli özellik; sınırlarının Türkiye’den aşması, dünyanın çeşitli ülkelerine yayılmasıdır.

Nuar-Et Stackhouse, İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bodrum, Dubai, Doha, Abu Ha Dhabi, New York, Miami ve Mykonos’ta et severlere hizmet vermektedir.

Nusr-Et, steakhouse dışında burger konsepti ile de hizmet vermektedir. Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren bu restoran zincirine dükkan kiralamak oldukça avantajlıdır.

Nusr-Et Steakhouse’a Dükkan Kiralama Başvurusu

Şuraya Atla

Nusr-et Steakhouse, her geçen gün yaygınlaşan bir zincir et restoranıdır ve iki farklı konseptte hizmet vermektedir. Dolayısı ile konseptlerin farklılığına göre kiralanacak olan dükkanlar da farklılaşmaktadır. Fakat Nusr-Et Steakhouse için gerekli olan dükkan özelikleri şunlardır:

  • Dükkan merkezi aynı zamanda da nezih bir mevkide olmalıdır.
  • Dükkanın kapalı alanı yeterli büyüklükte olmalıdır.
  • Otopark olarak kullanılabilecek uygun alanı olmalıdır.
  • Dükkanın mimarisi, restoranın standartlarına uygun olmalıdır.

Nusr-Et Steakhouse’a Kiralık Dükkan

Nusr-Et Steakhouse’a dükkan kiralamak oldukça avantaj sağlayan bir durumdur çünkü bu restoran zinciri, belirli prestiji bulunan, kaliteli bir restorandır ve kira getirisi de oldukça fazladır.

  • Uluslararası ünü olan bir restorandır, düzenli kira getirisi vardır
  • Kiralanan dükkanın değerini arttırır
  • Yıllık kira artışı enflasyona göre belirlenir
  • Kirası garantidir
  • Kiranın toplu ve peşin olarak alınm imkânı vardır
0 0 vote
Değer Bildir
Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 49 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MUSTAFA EMİN ÇUBUKCU
MUSTAFA EMİN ÇUBUKCU
Aralık 28, 2019 11:11 am

SAMSUN İLKADIM 240 M2 DAHA EVVEL LOKANTA OLARAK KULLANILAN İKİ AYRI CEPHEDEN GİRİŞİ OLAN SAMSUNUN SİMGESİ ATATÜRK HEYKELİ İDARE MAHKEMELERİ, İCRA MÜDÜRLÜKLERİ KARŞISI. YENİ YAPILAN DÜĞÜN SALONLARININ YANI. 4. NOTER VE DİŞ HASTANESİ KARŞISI KİRALIK İŞYERİM MEVCUTTUR. KİRASI ÇOK UYGUNDUR. KURUMSAL FİRMALARA VERMEK İSTEDİĞİMDEN BEKLETMEKTEYİM. YAPACAĞINIZ İŞE UYGUN BİR KONUMDA VE FİZİKİ ŞARTLARA SAHİPTİR. YANDA BOŞ BİR DÜKKAN VARDIR. BURASI KÖŞE BAŞI OLUP 50 M2 DİR ODA KİRALIKTIR. Adres 19 MAYIS MAH. CUMHURİYET CADDESİ. Açıklama 240 M2 KİRALIK DÜKKAN

Hüseyin AKKURT
Hüseyin AKKURT
Mart 3, 2020 5:08 pm

Kemer -Kumluca yolu üzerinde 5000 m2 Anayol üstü

Adres
Kemer
Açıklama
Satılık ticari Arsa