MNG Kargoya Araç Kiralama

MNG Kargoya Araç Kiralama
MNG Kargoya Araç Kiralama

MNG Kargoya Araç Kiralama üzerine hazırladığımız bu yazı araç sahiplerine büyük bir umut olacaktır. Şehirlerarası otobüs taşımacılığı yapan firmalar gibi kargo firmaları da araç eksikliklerini kiralama yolu ile kapatmaktadır. Değişen ekonomi ile beraber sıfır ve ikinci el araç almak giderek zorlaşmış, fiyatlar sürekli yükselmeye başlamıştır.

2003 yılında MNG Holding çatısı altında kurulan MNG Kargo’nun 2020 yılı itibari ile 900’den fazla şubesi, 30’dan fazla aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 7 teknolojik araştırma merkezi, 10 bine yakın çalışanı, 2500’den fazla kara aracı ve 6 adet kargo uçağı bulunmaktadır. Türkiye’de ulaşamadığı, gidemediği bir bölge olmayan MNG yurtdışı kargo taşımacılığı da yürütmektedir. Bugün 220 farklı ülkeye gönderim yapabilen MNG Kargo’nun günlük kargo teslim sayısı 600 binden fazladır. Online alışverişlerin artması ile beraber talebe yetişemeyen MNG Kargo, kara taşımacılığında kendisine yardımcı olacak araçları kiralama yolu ile edinmek istemektedir. Bu yazımızda MNG Kargoya Araç Kiralama hakkında merak edilenleri dile getirmeye çalışacağız.

MNG Kargoya Araç Kiralama
MNG Kargoya Araç Kiralama

MNG Kargo, dışarıdan araç kiraladığı gibi kendi aracı ile MNG’de çalışmak isteyen kişilere de bir fırsat sunuyor. Kendi aracınız ile MNG Kargo içerisinde kargo dağıtımına çıkarak güzel ve yüksek gelirli bir işin sahibi olabilirsiniz. Araç kiralama işleminde aranılan şartlardan en önemlisi sunulacak aracın 5 ile 7 yaşını geçmiyor oluşudur. Yaşlı araçlar MNG Kargo’nun kargo dağıtım işi için çok fazla uygun değildir.

MNG Kargoya Araç Kiralamanın Avantajları

  • MNG Kargoya Araç Kiralama ile ilgili birçok bilgi verdiğimizi düşünüyoruz. Şimdi ise araç kiralamanın ne gibi avantajlar meydana getirdiğinden bahsedeceğiz.
  • MNG Kargo, 5 ile 7 yaş arasında olan tüm araçlarınızın daimi kiracısı olur.
  • Araçların periyodik bakımlarını yapar, trafik kurallarına uyacak şekilde kullanır.
  • Aracınızın kira ücretini peşin alabilir, yıllık kira artışı meydana getirebilirsiniz.
  • Eğer isterseniz aracınıza şoförlük edebilir, hem aracınız için hem de kendiniz için maaş alabilirsiniz.

MNG Kargoya Araç Kiralama Başvurusu

MNG Kargoya Araç Kiralama
MNG Kargoya Araç Kiralama

MNG Kargoya araç kiralama başvurusu yapmak aslında oldukça kolaydır. Yukarıdaki avantajları okuduktan sonra herkesin boş araçlarını değerlendirmek için MNG ile çalışmak istediğini düşünüyoruz. Araç kiralama işlemi için öncelikle BURADA yer alan internet adresine giriş yapıyoruz. İlgili internet sitesine girdiğinizde karşınıza bir başvuru formu çıkacaktır. Bu forma tamamen DOĞRU ve GERÇEK bilgilerden oluşan verileri giriniz. Eğer talebiniz uygun karşılanırsa MNG Kargo sizlere ulaşacaktır.

MNG Kargoya Araç Kiralamanın Ücretleri

5 ile 7 yaş aralığında bir aracınız olduğunu düşünelim. Bu aracı MNG Kargo’ya sunarak aylık düzenli ve yüksek kira gelirlerine sahip olabilirsiniz. MNG tarafından verilecek araç kira ücretini de merak ediyorsunuz değil mi? Aracın modeli, iç hacminin büyüklüğü, aracın kendi büyüklüğü gibi etmenler kiralama ücretine etki etmektedir. Ancak ortalamasını aldığımızda aylık 3,000 TL ile 10,000 TL arasında bir kira bedeli sunulduğunu belirtmek istiyoruz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
PTT Kargo Araç Kiralama - Kiralık Başvurusu
Eylül 24, 2020 11:04 am

[…] MNG Kargoya Araç Kiralama […]

trackback
Kiralık Araç Arayan Resmi Kurumlar - Kiralık Başvurusu
Ekim 20, 2020 9:24 am

[…] aracınızı kargo firmasına da kiralama düşünceniz varsa MNG Kargoya Araç Kiralama konusunu […]