Giyim

LCW Kiralık Yer ve Dükkan

LCW, Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarının başında geliyor. Üretici olarak da büyük bir tekstil firması olan LCW, dükkan ve mağaza olarak aşağıdaki tarzda yapıları tercihe diyor:

  • Büyük katlı binalar
  • Alanı geniş tek kat dükkanlar-depo bölümü zemin ya da üst kat-

Uzun dönem dükkan ve bina kiralama sistemiyle çalışan LCW, kira geliri isteyen mülk sahipleri için bulunmaz bir kiracıdır. Düzenli kira geliri, kurumsal kiracı, enflasyon oranında kira artışı ve sorunsuz bir mülk kullanımı için uygun şartları olan emlak sahiplerine LCW firmasını mutlaka tavsiye ederiz.

LCW Kiralık Yer Önerme

LCW herhangi bir bayilik veya şube yetkisi vermektedir. Bayilik başvurusu da almaktadır. BURADAN başvurunuz. Kendisi dükkan-yer kiralamakta ve işletmektedir. LCW’ye önereceğiniz mülkün komple bir apartman-bina ya da büyük bir alanı olmalıdır. Bulunduğunuz il-ilçe’de şubesi olmamalı ya da uzak bir mesafede yer almalıdır. Ana cadde arteri ya da yaya trafiği yoğun bir lokasyon olması da tercih edilmektedir.

LCW, “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altında, kiralık dükkan tekliflerini alırken, teklif götüren kişilere en kısa sürede geri dönüş yapılacağını ifade etmektedir.

LCW’ye Dükkan Kiralamak

LCW’ye dükkan kiralamak, söz konusu giyim firmasının bir zincir olmasından ve kurumsal olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Eğer LCW standartlarında bir dükkanınız var ise:

  • Düzenli kira gelirinden,
  • Yıllık olarak enflasyona göre artış gösteren kiradan,
  • Garantili kira gelirinden ve daha bir çok sebepten dolayı LCW’ye dükkan kiralamak oldukça karlıdır. Başvurmak için TIKLAYIN.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet cesur özdaş
Mehmet cesur özdaş
Eylül 14, 2020 6:32 pm

Mardin merkez AVM yanı 3300 m2 4 katlı işyerim şuan büyük şehir belediyesi içinde boşaltmak üzere 3 çephesi yol mükemmel konumda kurumsala kiralamak İstiyorum saygılar.

Adres
13 mart mahallesi 46.cadde 1.sokak no:3 Artuklu/Mardin
Açıklama
Sizin gibi kaliteli ve kurumsal firmaya işyerlerimi kiralamak istiyorum 05323634446
Ibrahim Halil Yıldırım
Ibrahim Halil Yıldırım
Eylül 23, 2020 8:26 pm

Dükkân

Adres
Eyyup sultan mahallesi mustafa Kökmen Bulvarı 35.metre yol üstü 107/B Nizip gaziantep
Açıklama
Dükkanım asma katlıdır yanında terasi vardır 640 metre karedir
MUSTAFA KARAGÖZ
MUSTAFA KARAGÖZ
Eylül 24, 2020 10:27 pm

ESENYURT KIRAÇ MEVKİ AADNAN KAHVECİ BULVARINDA İKİ YÖNÜ CAD ÜÇ YOLA CEPHE TEMEL 600 MT 7 KAT 4500 MT TAMAMI SİLİKON CEPHE İŞ MERKEZİ

Adres
ATATÜRK MAH ADNAN KAHVECİ BULVARI 230 SOK KIRAÇ ESENYURT İSTANBUL
Açıklama
ESENYURT KIRAÇ MEVKİ AADNAN KAHVECİ BULVARINDA İKİ YÖNÜ CAD ÜÇ YOLA CEPHE TEMEL 600 MT 7 KAT 4500 MT TAMAMI SİLİKON CEPHE İŞ MERKEZİ
Sefa
Sefa
Aralık 5, 2020 11:34 am

Giresun bulancakta sahil kenarında ana yol cephe 400 mt arsamız var 5 katlı bina yapılabilen 150 Mt kare oluyor size kiralamak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim bulancagın sizin gibi bir mağazaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

Sultan Murat Coşkun
Sultan Murat Coşkun
Aralık 16, 2020 4:42 pm

KİRALIK DÜKKAN

Adres
Terminal Mahllesi kombina caddesi cihanlar grup site altı erzurum/yakutiye
Açıklama
İşyerimiz sıfırdır.315 metre karedir.İşyerimiz duble yol ana cadde üzerinde lokasyonu ve müşteri potansiyeli yüksek erzurumun en elit bölgelerinden biridir. İşyerimiz sıfır olup çok lüxtür bulunduğu cadde üzerinde kurumsal market yoktur.MARKET ve MAĞAZAYA İHTİYACI FAZLA OLAN BİR CADDEDİR İSYERININ ÖNÜ AYNI ANDA 20-30 ARAÇ PARK EDEBİLECEK KAPASİTEDE GENİŞTİR. ARAÇTAN İNİP RAHATLIKLA ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK BİR YAPIYA SAHIPTIR.iletişim 05529318514
Başa dön tuşu
5
0
Gönderx
()
x