Koçtaş Fix Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Koçtaş Fix Kiralık Yer Önerme

Koçtaş Fix kiralık yer önerme ve kiralık dükkan başvurusu yapmak, Koçtaş mağazalarına yer kiralamak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda kiralama süreci hakkında tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Koçtaş Yapı Market

Koçtaş markası 1995 yılında kurulmuş ve 1996 yılında ilk perakande marketini açarak o günden bugüne yapı market ihtiyaçlarına akla gelen ilk marka olmayı başarmıştır. 2000 yılında dünyanın en büyük ev geliştirme market markasından biri olan Kingfisher ile ortaklık anlaşması imzalayarak %50 hissesine devreden fakat elinde %50 hisse ile Koç Grubu ismi altında Koçtaş Yapı Market olarak hizmetlerine devam eden markanın bugün Türkiye’nin 22 şehrinde 45 mağazası bulunmaktadır.  Ev dekorasyonu, mutfak malzemeleri, küçük ev aletleri, ev tekstili, bahçe mobilyaları gibi  mağazalarında 40.000 üzerinden farklı ürünü bulunmaktadır.

Koçtaş Fix

Koçtaş markasını ve kaliteli ürünlerini  mahalle aralarında da müşterilerine sunmayı amaçlayarak kurulan Koçtaş Fix markası, acil ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmayı amaçlıyor. Ufak tefek alışverişler için hem uygun fiyat kalitesiyle hem de ürün çeşitliliği ile özellikle ustaların sıklıkla tercih ettiği Koçtaş Fix, bünyesinde 5 bin üzerinde ürün barındırmaktadır.

Haftanın 7 günü açık olan ve sabah 08:00 – 22:00 ve 10:00 – 22:00 olarak mesai yapan firmanın 3 bin üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

Koçtaş Fix Kiralık Yer Önerme

Koçtaş Fix yer önerme için eğer uygun şartlarda bir yeriniz varsa Koçtaş ile yerinizi paylaşıp kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz. 2013’den beri aktif şekilde hızla büyüyen ve mağaza sayısını arttıran Koçtaş Fix, kiralık yer önerileri için sitesinden başvuruları almaktadır. Koçtaş’a kiralık yerim var diyorsanız alttaki bilgilere kiralık yer önerisinde bulunabilir ve kurumsal bir kiracıya sahip olabilirsiniz.

Koçtaş Fix Kiralık Yer Başvuru Formu

Koçtaş Fix yer önerisi yapmak için Koçtaş Fix’in internet sitesi üzerinde verdiği bilgilere göre yerinize ait bilgilerler ve görsellerle alttaki e-mail adresine Koçtaş Fix kiralık yer önerme başlığında bir mail atabilir ya da yine alttaki telefon numrasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Mail Adresi: info@koctas.com.tr

Telefon: 0850 209 5050

Koçtaş Fix Kiralık Yer Önerme Başvurusu

Koçtaş Fix Kiralık Yer Başvuru Şartları

Koçtaş Fix için yer önermek ve mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız belirli şartlar vardır.

  • Önereceğiniz yerin en az 250 en fazla 500 m2 arasında olması gerekli,
  • Yerin ön cephesinin en az 10 mt ve üzeri olması gereklidir,
  • Önerilecek yerin işlek bir alanda olması ve tercihen düz ayak bir yer olması gerekli
  • Müşteri araçları için ve sevk araçları için yerinizin olması tercih ediliyor,
  • Mağazanın tavan yüksekliğinin en az 2.70 m ve üzerinde olması gerekli,
  • Yerin iskanlı olması ve herhangi bir kurumdan sorunu olmaması gerekli,
  • Uzun süreli kiralamaya uygun olması gerekli,

 

Koçtaş Fix dışında yine başka bir yapı market olan Tekzen için de yer önerisinde bulunmak isterseniz Tekzen kiralık yer önerme konusunu inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper hakkında 123 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

1 yorum

1 geri izleme / bildirim

  1. Koçtaş Fix Bayilik Veriyor Mu? Franchise Başvuru Şartları - Kiralık Başvurusu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*