BankaŞube

İşbankası Kiralık Dükkân Başvurusu

İş Bankası Türkiye çapında gelişmiş şube ağı ile hizmet sunan köklü bir bankadır. Bu sebeple şube sayılarını artırma adına bir bölgede yeni şube açacağı zaman boş bina veya dükkân ihtiyacı duymaktadırlar.

İşyerimi Kurumsal Bankalara Nasıl Kiralarım?

Bundan dolayı, kiralık dükkânı olan kişilerin yer önermeleri için kendilerine e-posta ile başvuru yapmalarını istemektedirler. Kiralık dükkân veya bina sahibi kişilerin de belli kurallara ve kaidelere göre bina veya iş yeri bilgilerini bildirmeleri gerekir.

İş Bankası hangi kıstaslara göre bina veya işyeri kiralar?

Bir banka iş yeri kiralamak istediğinde o yerin kaç metrekare olduğunu bilmek ister. Bununla birlikte bankanın hangi cadde üstünde olduğu da önemlidir.

Banka kiralık iş yeri başvurusu yaparken nelere dikkat etmek lazım?

Kurumsal özelliği olan firmalara boş dükkânı olan kişiler bu yerlerini kiraya vermek isterler. Ancak dikkat edilmesi gereken durumlar da vardır. Öncelikle cephe genişliği önemlidir. Banka yapılması gereken ortamın cephe genişliğini banka yöneticileri bilmek isterler. Bina kaç katlı ve kaç metrekare, iskân izni olup olmadığı önemli konulardandır.

Tüm bu bilgileri eposta ortamında iş bankasına bildirebilirsiniz. Kiraya vermek istediğiniz bina veya dükkânınızı kaç lira kiraya vermek istediğinizi de söyleyebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken konu isteyeceğiniz kira bedelinin yüksek veya az olmamasıdır.

İş Bankasına kiralık dükkân başvurusu nasıl yapılır?

İş yeri veya binamızı bir bankaya kiraya vermek istediğimizde aklımızdan elbette yüksek miktarlar geçer ancak bunun da olması gereken bir bedeli vardır. Binanın lokasyonu, hangi cadde üzerinde olduğu, işlek olup olmadığı, bina cephesinin geniş olup olmadığı önemlidir. Bununla beraber aynı cadde üzerindeki kira bedelleri de bize bilgi verecektir. Gerekirse o bölgedeki emlak sektöründen de bilgi alınarak istenecek en iyi miktar belirlenebilir.

Bütün bu bilgilerin olduğu e-posta yollayacağınız zaman kiraya vermek istediğiniz iş yerinizi birkaç fotoğrafla da gösterip subeyeri@isbank.com.tradresine gönderebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
YUSUF TAŞKIRAN
YUSUF TAŞKIRAN
Ağustos 30, 2020 11:01 am

Ada no260 parsel1

Adres
Katip mehmet caddesi
Açıklama
Ana cadde özerinde
Yakup ülker
Yakup ülker
Aralık 15, 2020 9:17 am

Dükkan bankaya uygun

Adres
Abdülkadir Aksoy bulvarı özel 398 yataklı Liv Hospital hastanesinin yanı Şehitkamil/Gaziantep
Açıklama
50 metre ticari İşlek yol üstü tam ticari 3 katlı 1000 m2 iş yeri Gaziantep özel 399 yataklı Liv Hospital hastanesinin yanı Merkezi kilit noktada protokol yol üstü Gaziantep’in em büyük mahallesinin girişinde
ilker
ilker
Aralık 29, 2020 5:28 pm

konya ili karapınar ilçesi ilçe merkezi ana cadde üzeri ( iş bankası karşısı ) 152 zemin 80 bodrum metrekare si olan yeni yapılan dükkanımı kiraya vermek istiyorum

Açıklama
şube ye uygun kiralık dükkan
Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x