İş Bankası ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

ATM sayısı konusunda yetersiz bankalardan biri olan İş Bankası, son dönemlerde İş Bankası ATM yeri önerme başvurularını daha çok dikkate almaktadır. ATM sayısını arttırmak ve müşterilerine daha geniş bir hizmet ağı sunmak isteyen İş Bankası, tüm illerde bu çalışmalarını sürdürmektedir. Şehir merkezi, kalabalık veya işlek caddeler vb. alanlarda bulunan gayrimenkulleriniz de işte tam olarak bu konuda size oldukça büyük katkılar sağlar. Bu tür konumlarda bulunan herhangi bir gayrimenkul, bankalar için ideal bir ATM yeri olarak görülür. Yapılan ATM yeri önerme başvurularında belirtilen özelliklerdeki konumda yer alan gayrimenkuller bir adım daha önde olur ve genel olarak olumlu bir şekilde sonuçlanır.

Türkiye İş Bankası’na ATM Kiralama

Yapılan İş Bankası ATM yeri önerme başvurusunda bölgede İş Bankası’na ait ATM’lerin az olması büyük önem taşır. Bununla birlikte diğer banka ATM’lerin fazlaca bulunuyor olması, başvurunuzun yüksek bir ihtimalle onaylanması anlamına gelir. ATM yerlerinin son derece iyi gelirleri olduğunu söylemek mümkünken, gayrimenkul yapınızın da ATM’ye uygun olması, bu gelir kapısının sizlere açılmasına olanak sağlar. İşlek bir yerde olması, müşterilerin işlemlerini rahatlıkla yapabilecekleri bir yapıda olması, güvenlik konusunda herhangi bir problemin yaşanmayacağı yapıda olması gibi daha birçok özellik, ATM için uygun olan yapı özellikleri olarak bilinirler. Gayrimenkulünüzün bu özellikleri taşıdığını düşünüyorsanız siz de hemen kazançlı bir yatırımın kapılarını aralayabilirsiniz. Peki, İş Bankası ATM yeri önerme başvuruları nasıl yapılır?

İş Bankası ATM Yeri Öneri Formu

 • Konum Bilgileri
 • İl *
 • İlçe *
 • Mahalle *
 • Cadde / Sokak
 • Kapı No
 • İletişim Bilgileri
 • Adı Soyadı *
 • Mail Adresi *
 • Cep Telefonu
 • Mülk Bilgileri
 • Aylık Kira Bedeli (TL)*
 • Aylık Aidat Bedeli (TL)
 • Tapu Bilgileri
 • Metrekare
 • Ada
 • Pafta
 • Ek Açıklama
 • Sadece .jpg ve .png formatlı dosyalar eklenebilir. Yüklediğiniz fotoğrafların boyutu en fazla 10MB olabilir ve maksimum 5 adet görsel yüklenebilir.

Bu konuda İş Bankası’na teklif göndermek için öncelikle aşağıda yer alan formu tamamen doldurun. Bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Ardından yine alt kısımda bulunan başvuru kanallarını inceleyin ve İş Bankası’nın başvuru kabul ettiği kanalları kullanarak, evraklarınızı İş Bankası’na iletin. Bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması, bankayla yapacağınız görüşmelerin olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olur. Türkiye İş Bankası tarafından size olumlu ya da olumsuz dönüş mutlaka en kısa süre içerisinde yapılır. Başvuru formuna BURADAN ulaşabilirsiniz. Diğer bankalar için de başvurmak için TIKLAYIN. Farklı bankalara başvurmanız mülkünüzün en kısa sürede ATM’ye çevrilmesi için size avantaj sağlayacaktır.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özüm
Özüm
Kasım 24, 2019 11:03 pm

Dükkan arsa

Adres
İlkyerleşim mah 1939.sok çınar çarşısı batıkent ankara
Açıklama
Çınar çarşısı yeni bir avm ama uğrak gözde bir mekan oldu çarşıdaki tüm esnaflar kurumsal bilindik ve şubeleri olan firmalar çarşının önüne bir atm koymanızı öneririm akşam saatlerinde araba akışı çok hızlı gelen arabların en düşüğü 1 milyon değerinde çevredeki evler de mali değeri yüksek evler çevrede hiç banka ve atm yok avm de de banka yok tavsiye ederim şube ve atm açılmasını iyi mesailer
Emin GEBEŞ
Emin GEBEŞ
Şubat 6, 2020 2:43 pm

Merhaba, Denizli Yenişehir Mahallesi işlek cadde üzerindeki Apartmanımızın bahçesinin yola balan kısmının ATM için uygun olduğunu düşünüyoruz. İlgilenirseniz seviniriz. İyi çalışmalar dileriz.

Adres
SERVERGAZİ MAHALLESİ 406 SOKAK NO:2 MERKEZEFENDİ DENİZLİ
Emre Kerimoğlu
Emre Kerimoğlu
Mayıs 15, 2020 6:07 pm

Atmlere öncelikli olmak üzere kurumsal firmalara 3 adet kiralık dükkan deposu mevcut toplam alan 300m2’dir.

Adres
Bahar mahallesi 1. Birsen Sokak No:1, Osmangazi/Bursa, Turkey
Açıklama
Atmlere öncelikli olmak üzere kurumsal firmalara 3 adet kiralık dükkan deposu mevcut toplam alan 300m2
bilal yanık
bilal yanık
Ağustos 14, 2020 7:16 pm

merhabalar dükkanım var atm için uygun bir bölğede ilğili birimlere bildirilirse sevinirim teşkkürler

Adres
mektep sokok no 1 Altıntepsi mahallesi Bayrampaşa/İstanbul
Açıklama
Köşe dükkan atm için uygun yer
Mustafa
Mustafa
Ağustos 26, 2020 8:58 am

Zeytin burnu nda çırpıcı mahallesi yeşil yol sok no 38 c ATM için müsait dükkan var arayın lütfen. 0531 1012006

Adres
Çırpıcı mahallesi yeşil yol sok no 38 c
Açıklama
Zeytin burnu çırpıcı mahallesinde ATM için müsait dükkan var ilgilenseniz arayın lütfen
Rezzuk selçuk
Rezzuk selçuk
Eylül 3, 2020 8:02 am

Dükkan

Adres
Mehmet kafadar caddesi aksaray mahhallesi no 4
Açıklama
Hatsu karşısı olup antakya nın en işlek cadelerinden
Şenol Çelik
Şenol Çelik
Eylül 8, 2020 5:22 pm

ATM için kiralık dükkan

Adres
200/17 sokak no43/A yıldız mahallesi buca /İZMİR
Açıklama
Dükkanım cadde üzeri sol yanında sınav koleji sağ çaprazında bilsev koeji vardır.Çok işlek bir caddedir.İlğinize şimdiden teşekkür ederim