Ing Bank Kiralık Kasa Başvurusu ve Fiyatları

Ing Bank kıymetli eşyalarınızı ve dökümanlarınızı gönül rahatlığı ile saklamanız için sizlere kiralık kasa hizmeti vermektedir.

Ing Bank Kiralık kasa başvurusu nasıl yapılır?

Ing Banktan kiralık kasa başvurusu yapabilmeniz için banka müşterisi olmalısınız ve bu işlem için bankaya bizzat müracaat etmelisiniz.Kiralık kasa için alınacak ücret bankadaki vadesiz hesabınızdan alınır.Kiralık kasa sahibi olduğunuz süreç içerisinde de kiralık kasa ücreti kadar depozito ücreti de tahsil edilir.Ing Bankın tahsil ettiği depozito ücreti kiralama işlemi bittiğinde hesabınıza iade edilir.

İşlem TürüAçıklamaAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranBSMV
Anahtar Depozitosu
Anahtar DepozitosuKasa kiralandığında bir kez, Kira tutarı kadar.480 TL720 TL(Bsmv dahil)
KOBİ, Mikro Ticari DepozitoBDDK Ücret Yönetmeliği kiralık kasa hizmetlerinde yer alan kalemler ile aynı nitelikte olup ticari müşterilerin farklılaşan çeşitli talep ve verilen hizmetler karşılığında alınan ücretlerdir . Kira tutarı kadar tahsil edilir. Kasa kiralandığında bir kez tahsil edilir.480 TL720 TL(Bsmv Hariç)
12 Aylık
Büyük Boy1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır.720 TL720 TL(Bsmv Dahil)
Orta Boy1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır.600 TL600 TL(Bsmv Dahil)
Küçük Boy1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır.480 TL480 TL(Bsmv Dahil)
KOBİ, Mikro Ticari – Kiralık Kasa ÜcretiBDDK Ücret Yönetmeliği kiralık kasa hizmetlerinde yer alan kalemler ile aynı nitelikte olup ticari müşterilerin farklılaşan çeşitli talep ve verilen hizmetler karşılığında alınan ücretlerdir . Kasa ücretleri 12 aylık kira dönemi için belirtilmiştir. 1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır.600 TL(Bsmv Hariç)

ING Bank kiralık kasa ve depozito ücretleri 2020 yılı için kaç liradır?

Ing Bankta kiralık kasa ebatları küçük,orta ve büyük boy olmak üzere 3 çeşittir.Kiralık kasa ebatlarına göre Bankanın aldığı ücretlerde değişmektedir.Bu ücretler şu şekildedir.

Ing Bank Kiralık Kasa Hizmeti Veren Şubeler Hangileridir?

Ing Bank Kiralık Kasa Hizmetlerini tüm şubelerden alabilirsiniz.

Yetkili Eksper hakkında 123 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*