ING Bank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Şuraya Atla

Son dönemlerin en popüler bankalarından biri olan ING Bank, avantajlı kredi imkanları ve kolay bir şekilde ürün vermesiyle bilinir. Bu tür avantajlarının olması, müşteri kitlesinin son dönemlerde ciddi bir artış göstermesine neden olmuştur. Ne yazık ki ING Bank bu kadar hızlı bir büyümeyi planlamamış olacak ki ülkemizde ATM konusunda en yetersiz bankalar arasında yer alır. Bu nedenle son dönemlerde ING Bank ATM yeri önerme başvurularının büyük bir çoğunluğu, gayrimenkul koşullarının ve konumunun uygun olması durumunda onaylanır. Bazı illerde sadece 1-2 adet, ilçelerde ise herhangi bir şubesi olmayan ING Bank, bu nedenle ATM sayısını arttırmak için büyük bir çaba sarf eder. Yapılan incelemeler para grubu tarafından çok hızlı bir şekilde değerlendirilir.

ING ATM Kiralama

ING Bank ATM yeri önerme başvurularının değerlendirme aşaması, öncelikle elbette ki konum üzerinden yürütülür. Konumun ne kadar işlek ve uğrak bir yerde olduğu büyük önem taşır. ATM alanının belirlenmesi ve kiralanması bir süreçtir. Konumun dışında bölgede ING Bank ATM’sinin olup olmaması da önem taşıyan bir başka noktadır. Eğer etrafta başka bir bankaların ATM’lerinin olduğu görülüyorsa ve ING Bank yakın konumlarda yoksa başvurunun hem gayrimenkul sahibi hem de ING Bank tarafından daha cazip hale geldiği söylenebilir. Para grubu çok yüksek bir ihtimalle başvurunun onaylanması gerektiği yönünde fikir sunar ve bankanın uzmanları incelemeler başlarlar.

ING Bank ATM yeri önerme başvurusunun olumlu değerlendirilmesinin ardından, gayrimenkul civarında keşifler yapılır. Günlük tahmini geçen insan sayısı, insanları bu bölgeye çeken etkenler, etraftaki kurumlar, kuruluşlar, işletmeler ve daha birçok detay göz önünde bulundurulur. Uygun görülürse ATM’nin yerleştirme çalışmaları başlatılır. Siz de böyle avantajlı, parası garanti ve iyi bir kira getirisi olan yatırımdan yararlanmak istiyorsanız, aşağı kısımda yer alan başvuru bilgilerini kullanabilirsiniz. Başvuru bilgilerini doldurmanız ve evrakları hazırlamanızın ardından ise yine alt kısımda bulunan başvuru kanalları, başvurunuzu iletmenize yardımcı olacaktır.

ATM Önerme Başvuru Formu

Bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması, bankayla yapacağınız görüşmelerin olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olur. Yapıkredi Bankası tarafından size olumlu ya da olumsuz dönüş mutlaka en kısa süre içerisinde yapılır. Başvuru formuna BURADAN ulaşabilirsiniz. Diğer bankalar için de başvurmak için TIKLAYIN. Farklı bankalara başvurmanız mülkünüzün en kısa sürede ATM’ye çevrilmesi için size avantaj sağlayacaktır.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 41 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

20
KİRALIK YER-ARSA BAŞVURU-ÖNERİ FORMU

avatar
recepaslan
Ziyaretçi
recepaslan

atmiçindükkan

Adres
yenidoğanmahyahyakemalcadno56
Açıklama
lokasyonukonumugüzeldükkan
Erkan Kızıltepe
Ziyaretçi
Erkan Kızıltepe

İstanbul Avcılar Ambarlı mahallesi ihsanbey sokak no4

Adres
İstanbul Avcılar Ambarlı mahallesi ihsanbey sokak no4
Açıklama
25 metrekare dükkan su wc mevcut kçekmeceden ambarlıya mecburi istikamet sokak çift yönlüdür ana caddeye cumhuriyet cad10 metre dükkan sokaga sıfır
Cuma Mahmut baydak
Ziyaretçi
Cuma Mahmut baydak

Dükkan ATM için kiralık

Adres
Küçük Kayaş mahallesi şehit Hanifi mutlu CAD no 33 a
Açıklama
Karşısın da kurumsal firmalar var küçük Kayaş mahallesi muhtarlığı PTT Vakıfbank ATM si var
FAHRETTİN YILMAZ
Ziyaretçi
FAHRETTİN YILMAZ

DÜKKAN

Adres
cumhuriyet mah.evren cad.boğaz apt.samandağ hatay
Açıklama
DENİZ HASTENESİ CİVARI KÖŞE BAŞI İŞYERİ AÇMAK İÇİN ÇOK UYGUN
sinan gülyas
Ziyaretçi
sinan gülyas

dükkan ve arazi

Adres
yayla mahhallesi cengiztopel caddesi no29 a tuzla istanbul
Açıklama
perşembe pazarı kurulan caddesi
YÜCEL NALBANT
Ziyaretçi
YÜCEL NALBANT

LAPSEKİ İSKELE KARŞIŞI DÜKKAN

Adres
CUMHURİYET MAH YALI CD
Açıklama
LAPSEKİ ÖGRETMEN EVİ ARKASI
Haluk tabak
Ziyaretçi
Haluk tabak

Dükan

Adres
Osmangazi mah.Atatürk cad.282.darıca kocaeli
Açıklama
Yer 6 m kare cade üstü kocaeli nin en uzun bulvaridir bualanda atm yoktur
Şaban kayacı
Ziyaretçi
Şaban kayacı

Ana cadde üstü

Adres
Alemdağ caddesi tepeüstü no 231 ümraniye
Açıklama
Ana cadde ıhlamurkuyu metro girişleri ortasında. Açık ve kapalı alan
Asım KORUR
Ziyaretçi
Asım KORUR

yerimiz ana bulvar üzeri olup 4 lü kabin halindedir mevcutta 2 bankanın ATM si var.
diğer 2 si boştadır ilgilenirseniz lütfen arayınız

Adres
güzelyalı mh. 81048 sk no:1 çukurova/ADANA
Açıklama
daha önce ATM point e ait olan kabinleri yönetim olarak satın aldık.
cemal düzgün
Ziyaretçi
cemal düzgün

Merhaba Başaakşehir şahintepe mahallesinden yazıyorum mahallemizde ing bank atm si yok yer gösterebilirim dükkanım müsait

Adres
şahintepe mah uğurmumcu cad no 15 Başakşehir istanbul
Açıklama
istanbul
Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Dükkan

Açıklama
Atmye kiralık
SEDEN ELMACI
Ziyaretçi
SEDEN ELMACI

İstanbul Pendik Dolayoba Kurfal Mevki 31 Pafta, 0 Ada, 4849 Parsel Ada Manzara Projemizin Ticari Dükkanlarında ATMler için ayırdığımız dükkanda bankanız ATMnizi görmek irteriz. Olimpiyat Caddesi Pendik Yakacık bağlantı yolu olarak kullanılan işlek bir cadde olup, yakın çevrede 10.000e yakın toplu konut bulunuyor, yakın çevrede ise ATM ve Banka Şubesi yer almıyor. Gerekli tadilatın tarafımızca yapılması ve belli süre bedelsiz kira modellemelerini birlikte yapabiliriz. Değerli bankanız ATMsi için ilk fırsatta görüşmeyi dileriz.

Adres
Çınardere mah. Olimpiyat cad. No:64 Pendik
Ayhan Colak
Ziyaretçi
Ayhan Colak

Atm icin dukkan

Adres
Mehter çeşme mah 1919sk no56 esenyurt ist
Açıklama
Atm ye kiralık dükkanım var