HAKMAR KİRALIK YER BİLDİRİMİ VE ONLINE BAŞVURU FORMU

Şuraya Atla

Hakmar, ülkemizde 2007 yılından beri faaliyette olan, Discount Mağazacılık sektöründe hizmet veren, kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan bir marketler zinciridir.

Hakmar, gıda ve mağazacılık olarak iki farklı şekilde hizmet vermektedir. Kalite anlayışını sürekli olarak geliştiren ve büyümeye devam eden Hakmar, başka kişilere bayilik hakkı ve franchising hakkı vermeden şube açmaktadır ve bu nedenle kiralık yer önerisi almaktadır. Eğer siz de bir dükkan sahibi iseniz ve dükkânın azami koşulları Hakmar anlayışı ile örtüşüyorsa online olarak bildirimde bulunabilirsiniz.

Hakmar Kiralık Dükkan Online Başvuru

Hakmar, resmi internet sitesinin E-Hakmar bölümünde, ” Kiralık Mağaza Bildirimi” başlığı altında, online başvuru almaktadır. Firmanın, bildirimde bulunmak isteyen kişilerden istediği bilgiler şunlardır:

 • Dükkanını kiralamak isteyen kişinin ad ve soyadı
 • Başvuran kişinin telefon numarası ve e-posta adresi
 • Başvuran kişinin önerdiği mülkün sahibi olup olmadığı
 • Kiralanacak olan dükkanın bulunduğu il ve ilçe
 • Kiralanacak olan dükkanın açık adresi
 • Kira için önerilen yerin net zemin metrekaresi
 • Kira için önerilen yerin bodrum kat ya da asma tavan net metrekaresi
 • Kira için önerilen yerin toplam net metrekaresi
 • İstenen kira bedeli
 • Yapı kullanım izni ve tapu bilgisi
 • Başvuran kişinin varsa eklemek istediği not

Hakmar’a Dükkan Kiralamak

“Kaliteli ürün, uygun fiyat” mottosu ile sektörde hizmet vermekte olan Hakmar, müşteriler tarafından oldukça ilgi gören ve sevilen bir markadır. Bu markaya dükkan kiralamak da bu sebeple oldukça avantajlıdır. Çünkü açıldığı her yerde uzun yıllar faaliyet gösteren bu maketler zinciri, uzun soluklu olan bir kiracıdır. Aynı zamanda markanın kurumsal olması, bir başka avantaj sebebidir. Çünkü bu markanın kiracı olduğu yerlerde kira ödemeleri zamanında ve düzenli bir şekilde yapılır. Yıllık kira artışları ise enflasyon oranına göre belirlenir. Dolayısı ile bir çok kiracıya göre daha yüksek meblağda kira ve kira artışı söz konusudur.

Kiralık yeriniz mi var? Kiraya vermek istediğiniz bir alanınız varsa aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşalabilirsiniz. En kısa sürede size cevap vermeye çalışacağız.


Ad Soyad:
Telefon Numarası:
E-Posta:
Mülk Sahibiyim:
Bulunduğu İl:
Bulunduğu İlçe:
Açık Adres:
Zemin Kat / Giriş Kat m2 (Net):
Bodrum Kat / Asma Kat m2 (Net):
Toplam m2 (Net):
Kira Bedeli:
Tapu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi:
Notunuz:

Hakmar, bir zincir markettir. Çoğu zincir market ve mağazalar gibi Hakmar da dükkan sahiplerine, peşin ve toplu olarak kira ödemesi yapabilmektedir. Başvuru için TIKLAYIN.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 46 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

3
KİRALIK YER-ARSA BAŞVURU-ÖNERİ FORMU

avatar
mert korkmaz
Ziyaretçi
mert korkmaz

binamız bodrum üzerine 3 kattan oluşmaktadır.bodrum 250 m2 katlar 180 m2dir.Teras 180m2dir.Bitişiğimizde diş hastanesi karşımızda belediye binası bulunmaktadır. Her türlü iş alanına uygun emsalsiz dükkan.
Köşe konumdadır.Ana yola cephe.otoparkı mevcut,kamera sistemi,yangın merdiveni.

Adres
şehitler mahallesi cumhuriyet caddesi belediye karşısı no:158 Gölcük/Kocaeli
Açıklama
binamız bodrum üzerine 3 kattan oluşmaktadır.bodrum 250 m2 katlar 180 m2dir.Köşe konumdadır.
İsmail Satılmış
Ziyaretçi
İsmail Satılmış

İyi günler yerimiz cadde üzerinde olup 160 metrekaredir 100 metrekarede depo alanı mevcuttur. Hemen 100 m yukarıda a101 ve bim bulunmaktadır.

Adres
Abdurrahman gazi mahallesi petrol yolu caddesi no :128 sultanbeyli/istanbul