Gratis Bayilik Alma ve Başvuru Şartları

gratis bayilik

Gratis bayilik alma ve bayilik başvurusu firma tarafından belirlenmiş olup, koşulları sağlamayı başaran ve yeterli yatırım tutarı bulunan tüm yatırımcılara sağlanan hizmetlerin başında geliyor. Gratis, Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olup, pek çok şehirde hizmet veriyor ve bu hizmet ağını da devamlı güncel tutmaya çalışıyor.

Türkiye’nin kozmetik piyasasında çok hızlı büyüyen markalarından birisi olan Gratis, 2009 senesinde kurulmuştur. Hatta elde ettikleri müşteri potansiyeli ile de internet üstünde pek çok mizah sayfasına bile konu olan Gratis, 7’den 70’e herkese hizmet sunan bir kozmetik firmasıdır.

Gratis Bayilik Veriyor Mu?

Gratis bayiliği almak için çeşitli koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Gratis, kozmetik ve kişisel bakım kapsamında sektörün en hızlı büyüyen şirketlerden birisidir. Bundan dolayı da girişimcilerin en çok takip ettiği şirket olarak 2009 yılından beri hizmet sunmaktadır.

Gratis 500’e yakın şubesi ile gün geçtikçe daha hızlı büyümektedir. Bayilik bedelleri ve franchise sistemi hakkında da ayrıntılı bilgi vermektedir. Firmanın gelişim sürecine göz atacak olursak, Gratis Kart kullanıcılarının sayısı bile 4 000 000a ulaşmış vaziyette.

Gratis, bayilik ve Franchise sistemine girmeyeceğini duyuran firmalar arasında da yer almaktadır. Farklı satış noktalarını kendi içinde açmayı tercih etmektedir. Personellerini bizzat eğitimden geçirerek çalıştıran Gratis, uzman şube kurumları ve uzman personelleri ile öne çıkmaktadır.

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir: LCW Bayilik Başvurusu

Gratis Bayilik Şartları 2020

Gratis bayiliği almanın koşulları bir hayli hızlı büyüyen Gratis markası için araştırılan konuların başında gelse de Gratis bayilik ve franchise sistemine girmemektedir. Türkiye’nin en önemli kişisel bakım ve kozmetik şirketlerinden bir tanesi olan Gratis, bayilik sistemi sayesinde çalışmamaktadır.  Eğer ki bu sektöre girip Gratis’e artı değerler katıp kazandırıp ve kazanabileceğine inanan şirketler varsa bu noktada Gratis ile iletişime geçebilir ve bunu üstlernebilir.

Bayilik Koşulları

  • Sermaye gücünün belirtilmesi gerekiyor.
  • Gratis ile kontak kurulduğunda hangi noktalarda çalışılmak istendiği bariz olarak sunulmalıdır.
  • Gratis’e artı olarak katılabilecek ve Gratis için yapılabilecek değerler sunum olarak hazırlanıp sunulmalıdır.
  • Eğer ki bayilik haricinde uygun şartları sağlamayı başaran şirketler, Gratis ile çalışma şansına erişebileceklerdir.
  • Bayilik haricinde, uzman olarak anlaşmalar yapılabilmektedir. İlk başlarda bu sektörün yani şirketin bayilik vermediğini söylesek de, ciddi anlaşmalar yapılarak Gratis’le iş birliği yapma imkanı vardır.

Gratik Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gratis bayilik başvurusu yapabilmek için öncelikle şirketinizin sermayesi hakkında Gratis’e direk şekilde bilgi vermeniz gerekiyor. Gratis, franchising vermeyen bir firmadır. Bundan dolayı da Gratis firması kendi belirlemiş olduğu koşullar ve belirledikleri lokasyonlar kapsamında bayilik ve şube açmaktadır.

Gratis ailesine katılıp bu alanda iş yapmak isteyen firmaların bu noktada Gratis ile iletişime geçerek nasıl çalışma sistemi oluşturabileceklerine dair sunum hazırlayıp güzel bir şekilde sunması gerekebilmektedir. Edes Holding bünyesinde Demir Sabancı tarafından kurulan Gratis, en popüler mağazalardan birisi olarak kendi mağazalarını, Gratis bünyesinde açmaktadır.

Gratis müşteri sayısı milyonları aşmış durumdadır. Gratis Kart sistemini kullanan aktif 4 000 000 kullanıcısı olduğu için kar hedefleri bir hayli yüksek olmaktadır. Kullanıcı olarak bakıldığında 4 000 000 den fazla hazır kullanıcı özellikle kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için gün sayıp takip ederek hazır beklediği için pek çok girişimci bu işi yaparak

Gratis bayilik almak istemektedir. Fakat Gratis bayilik sistemi sayesinde çalışmadığını açıklamıştır. Türkiye’nin genel olarak her yerinde kendi şubesini açan ve yayılan Gratis, şubelerinde çalışan ve çalıştıracakları tüm personellerine de özenle eğitim vermektedir.

Özellikle Gratis Kart aracılığıyla diğer pek çok büyük mağazadan indirimli alışveriş yapılabilmektedir.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Halk Ekmek Bayiliği Nasıl Alınır? - Kiralık Başvurusu
Eylül 10, 2020 12:01 am

[…] Bu İçerik de İlginizi Çekebilir: Gratis Bayilik Alma ve Başvuru Şartları […]