Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?
Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Getir bayilik alma süreci nasıl oluyor? Getir bayilik ücreti, bayilik şartları, franchise modeli hakkında tüm merak edilen başvuru sürecini detaylı olarak konumuzda bulabilirsiniz.

Getir uygulaması nedir? Kısaca bahsetmek gerekirse; 2015 yılında girişimci Nazım Salur tarafından İstanbul’da kurulan ve tüketicilerin market alışverişlerini akıllı cep telefonlarındaki uygulaması üzerinden verilen siparişle kapılarına kadar getiren bir mobil uygulamadır.

Ayrıca kurucusu Nazım Salur, Getir’in sadece bir market alışverişi uygulması olmadığı ve Getir’in sattığı şeyin ürün değil zaman olduğunun da altını çizdi. Gerçekten de özellikle koronavirüs başında evlere kapanan tükecilere market alışverişlerini online olarak kolayca yapabilmesine olanak sağlayan uygulamalardan olan Getir, sokağa çıkma yasaklarının kalkmasının ardından da online market alışverişi için bu dönemde gelen alışkanlıklarla yoluna devam ediyor.

Bu dönemde ciddi derecede büyüme sağlayan getir.com, 2020’de aldığı yatırım ile GetirYemek ve GetirBüyük için de ciddi yatırımlar yaptı ve binlerce kişiye yeni iş olanağı da sunmaya başladı.

Büyüme süreci devam ederken İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de yeni bayiler açacak olan ve franchise yoluyla hızlı büyüyerek daha çok bölgeye ulaşmaya amaçlayan markanın bayilik sürecinde ön başvuruları toplanmaya başlandı. Şu an İstanbul’un çeşitli semtlerinde yaygın bir ağa sahip olan getir ve belirli bölgelerde de hizmet vermeye devam eden getir büyük uygulamasını İstanbul’un tüm bölgelerinde, getir’i ise Türkiye’nin başlıça tüm şehirlerinde müşterilerinin hizmetine sunmayı amaçlıyor.

Getir Bayilik Şartları

Getir bayilik şartları için belirli kriterler verilmemiş olsa da getir markasının birincil önceliği ve hatta sloganında da yer verdiği mutluluk ibaresini göz önüne aldığımızda, müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak alan firmanın bayilik için de beklentisi de bu yönde olacaktır. Getir bayilik koşulları için alttaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

  • En az 400.000 TL ve üzeri bir yatırımınızın olması gerekli
  • Daha önce bayilik hizmeti vermiş olmanız avantaj olarak görülüyor
  • İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli şehirlerinde hizmet vermek gerekiyor
  • Başka bir işinizin olmaması sadece bu iş ile ilgilenmeniz için avantaj
  • İşinizi kendiniz veya ortağınızla birlikte yönetmeniz ekip kurma için avantaj
  • Ticari sicilinizin temiz olması bayilik için önemli kriter

Getir Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusu için getir’in internet sitesi üzerinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu formu ön başvuru formu olarak düşünüp ona göre doldurursanız, şirket size olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapıyor. Bayilik taleplerini toplu olarak değerlendirip yine toplu olarak başvurulara dönüş yapıyorlar.

Başvuru Formu: https://basvuru.getir.com/bayi/

Başvuru süreci sonrası başvurunuzun onaylanması halinde gerekli eğitimleri de alarak bayiliğe başlayabiliceksiniz.

Getir Bayilik Kazancı

Getir bayilik kazancı için öncelikli gelir kalemlerinden birisi siparişi getirme ücreti olarak öne çıkıyor. Sipariş başına 2020 Ekim ayı itibariye 2,50 TL alan getir’in normal bir bayisi günde şu dönemde 500-700 civarı sipariş teslim ediyor.

Getir Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Çeşitli kampanyalar ile her siparişten teslimnat ücreti alınmadığı düşünüldüğünde dahi günde sadece 10 bin TL civarı getirme ücretinden kazanılmakta. Bunun dışında ortalalama sepet tutarından da %5 – %15 kadar bayi kar etmekte.

Getir Bayilik Ücreti

Getir bayilik ücreti olarak en az 400.000 TL civarı bir yatırım istemektedir. Ancak kurucusu Nazım Salur Getir bayilik bedeli olarak ortalama 500 bin TL ile 700 bin TL arasında değiştiğini söylemektedir.

Getir Bayilik Fiyatları

Getir bayilik başvurusu sırasında da 400.000 TL, 600.000 TL, 1.200.000 TL ve 2.000.000 TL ve üzeri olarak sizden yapabileceğiniz yatırım tutarını istiyor.

Getir Bayi ve Çalışan Yorumları

Bayilerin yorumları geldikçe konuda güncelleyeceğiz.

Getir Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Alttaki soruların tamamına cevap verdik ancak yine cevapları ekleyeceğiz.

Getir Bayilik Alma Nasıl Oluyor?

Getir’in bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru süreciniz olumlu ise getir tarafından gerekli eğitimleri aldıktan sonra bayilik için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

Getir Bayilik Veriyor Mu?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli bölgelerinde bayilik vermektedir.

Getir Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır?

Getir’in bayilik başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Getir Bayilik Formu Nereden Temin Edilir?

https://basvuru.getir.com/bayi/ Linkini takip ederek Getir bayilik başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Getir Bayilik Ücreti Ne Kadar?

En düşük yatırım bedeli olarak 400.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak diğer masraflar ile ortalama 750.000 TL civarında bir yatırım gereklidir.

Getir dışında Trendyol markasının da online market alışveriş uygulaması olan TrendyolGo için başvuru yapmak isterseniz alttaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları

 

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Otomatta Satılan Şeyler ve Otomat Fiyatları - Kiralık Başvurusu
Ekim 18, 2020 11:15 am

[…] için düşünceniz varsa sitede yer verdiğimiz Getir Bayilik Nasıl Alınır? konusunu […]

trackback
Kapora Nedir? Kapora Sözleşmesi ve Kapora Ücretinin İadesi
Ekim 21, 2020 4:17 pm

[…] Getir Bayilik Nasıl Alınır? Getir Bayilik Kazancı Ne Kadar? […]