Garanti Bankası ATM Yeri Önerme ve Yer Kiralama

Garanti Bankası ATM Yeri Önerme

Garanti Bankası ATM yeri önerme konumuzda, başvuru yollarını, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve ATM kira ücretlerinden bahsettik.

1946 Yılında kurulan ve şu an Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda yer alan Garanti Bankası, uzun bir süre Doğuş Holding bünyesine faaliyet gösterirken, 2014 yılında Doğuş Holding’in %15 civarındaki hissesini, mevcutta bankada daha önce de söz sahibi olan İspanyol Banco Bilbao Vizcaya Argentaria’ya devretti ve %40’ya yakın hisse ile ağırlıklı pay sahibi Banco Bilbao Vizcaya Argentaria oldu. Yakın dönemde ise Garanti Bankası isim değişikliğine giderek yeni adı olan Garanti BBVA yı aldı.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yaklaşık 900’ün üzerinde şubesi, 18 bin üzerinde çalışanı ve 5200’ün üzerinde ATM’si bulunan banka, misyonu olan çağın olanaklarını herkese sunmak sloganıyla her geçen gün daha büyüme hedefi koyuyor. Bu doğrultuda şube sayılarını ve yeni istihdam avantajlarını da yaratırken aynı zamanda eksik olan bölgelere ATM’lerini yerleştirmekte. Eğer arazinizde ya da mal sahibi olduğunuz bir emlak civarında bankanın ATM’sinin eksik olduğunu düşünüyorsanız, Garanti Bankası ATM yeri önerme başlıklı yazımızdaki içerikleri takip ederek, kiralık ATM için yer önerisinde bulunabilir ve kiralama başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası’na ATM Yeri Kiralama Avantajları Nelerdir?

Müşteri sadakati açısından sık sık yerleri değişmeyen ve son dönemde ciddi rakamlara kiralanabilen ATM yerleri için eğer Garanti Bankası kiracınız olursa muhtemelen şu avantajlarınız olacak;

 • Uzun dönemli sağlam bir kiracınız olacak,
 • Kira ödeme tarihleri standart ve ödeme sorunu çıkartmayan bir kiracınız olacak,
 • Yasalar çerçevesinde senelik kira artışını yapabileceksiniz,
 • Prestijli bir Dünya markası sizin kiranız olmuş olacak,
 • ATM için kiralar genelde senelik verildiğinde peşin kiranızı alabileceksiniz,
 • Küçük bir yeriniz olsa dahi çok ciddi kira geliriniz olacaktır.

ATM Önerme Başvuru Formu

Garanti Bankası’nın kendi web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu düzgün ve gerekli bilgileri girerek doldurduğunuzda olumlu ya da olumsuz size mutlaka geri döneceklerdir. Formu doldururken,

 • Açık adresi bilgisi,
 • Metrekare bilgisi,
 • ATM’ye bu bölgede neden ihtiyaç var açıklaması,
 • Cephe bilgisi,
 • İskan durumu,
 • Fotoğraflar
 • Opsiyonel olarak kira beklentisi

garanti bankası atm kira başvuru formu

Bu gibi bilgileri ilettiğinizde müşteri memnuniyeti adına banka tarafından talebiniz incelenip, formdaki iletişim bilgilerine geri dönüş yapacaklardır.

İletişim formuna Buradaki linkten hızlıca ulaşabilirsiniz.

ATM Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

ATM kiraları aslında hiç beklemediğiniz kadar yüksek seviyelerde seyretmekte. Yol üzeri işlek bir caddedeki ATM için senelik 500 bin TL’ye kadar kira getirisi almak mümkün. En kötü 8 bin TL aylık kiraları bulunan ATM’lerin kapladığı alan ise 3 m2 – 7 m2 arasında ortalama.

Bu nedenle yeriniz için öneri yaparken etrafta hangi banka ATM’sinin olmadığını ve gerçekten ihtiyaç olup olmadığını mutlaka iyi araştırın.

Eğer Garanti BBVA dışında da bankaların ATM’leri için ATM yeri önerme konuları incelerseniz, bu bankaların da iletişim kanallarından formları doldurup yeriniz alternatif bankalar için de önerebilirsiniz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SEDEN ELMACI
SEDEN ELMACI
Eylül 1, 2020 1:53 pm

ADA MANZARA PENDİK

Adres
Çınardere mah. Olimpiyat cad. No:64 Pendik
Açıklama
Merhaba, Çınardere Mahallesi, Olimpiyat Caddesi üzerinde 18 adet ticari dükkanımız bulunmaktadır. Dükkanlarımız 40 m2'den başlar ve minimum 6 adet ATM yerleştirilebilir. Detaylı bilgi için Satış Ofisimi'ze Bekleriz... ADA MANZARA PENDİK
İsmail
İsmail
Eylül 22, 2020 4:36 pm

Merhaba tuzla şifa mah ana cadde üzerinde atm ye uygun dükkanımız mevcuttur

Adres
Tuzla şida mah hükümet cad mo51 tuzla
Kenan Güler
Kenan Güler
Eylül 28, 2020 10:06 am

16 metre kare çarşı içi atm için köşe başı yer

Adres
Abdulmuttalip Gökçe caddesi no 8/A Sivas /Zara
Açıklama
16 metre kare köşe başı çarşı içi işlek yer
Remzi ADEMOĞULLARI
Remzi ADEMOĞULLARI
Ekim 8, 2020 3:51 pm

Dükkan

Adres
Kurtuluş mahallesi ünlü sokak no 1A Gürsu Bursa
Açıklama
ATM için kiralık yerim var ilgilenirseniz sevinirim
mehmet uyar
mehmet uyar
Ekim 14, 2020 8:19 am

> Merhabalar, > Grand Denizli Hotel imizin lobby ve asma kat kısmını kiraya vermeyi düşünüyoruz. Otelimiz Denizli merkezde bulunmaktadır. Lobby miz geniş bir alanı üzerine kuruludur. Bir kısmını kiraya vereceğiz. Fakat daha büyük bir alan isterseniz onu da sağlayabiliriz. 4 yol ağzındayız. > Hemen karşımızda Yapı Kredi Bankası var. Arka sokağımızda Finansbank var. Genel olarak Bankalar caddesindeyiz fakat bizim artımız 4 yol içerisinde olmamız ve caddenin 2 cephesine de uzayan cephelerimiz bulunmakta. > Değerlendirip dönüş yapınız lütfen. > Ayrıca otelimizin otoparkı bulunmakta. Otopark kısmı ile de ilgilenmeniz haricinde müşterileriniz ve personelleriniz anlaşmamız halinde araçlarını koyabilecektir. > > SAYGILARIMLA, > Mehmet… Read more »

Adres
saraylar mah. cumhuriyet cad. no:6 merkezefendi - DENİZLİ
Açıklama
Şube Yeri kiralama önerimiz