File Market Kiralık Yer Önerme

file market yer önerme

File market kiralık yer önerme ve nasıl başvuru yapılacağını anlattığımız konuda öncelikle marka hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; 2015 Yılında kurulan ve BİM marketlerini grubuna bağlı olan File Market, müşterilerinin başta gıda, kozmetik ve temizlik ürünleri olmak üzere en kaliteli ve iyi standartlarda, mükemmel hizmet anlayışıyla ve aynı zamanda en uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Sağlıklı ve hijyenik taze ürünlerini, hepsi alanında uzman personeli ile mağazalarında sunan File Market, müşterilerinin kendilerini sanki mahallelerindeki bakkaldan / marketten alışveriş yapıyor gibi rahat hissetmelerini istemekte ve bunun için de sıcak ve samimi bir ortam oluşturmaktadır.

Şu an için 4000 üzerinde ürün çeşidi bulunan mağaza et, şarküteri, manav, fırın ve kozmetik bölümlerini de bu amaçla özel ve yeni konseptle hazırlamıştır.

BİM marketlerinin biraz daha farklı konseptinde olan ve hem yerli hem uluslararası markalardan ürün tedariği yapan ve hatta özel markaları da ürün stoklarına ekleyip özel markaları da reyonlarında sunmaktadır.
Her gün özel kampanyalar ve indirim günleri düzenleyen ve çeşitli alanlarda promosyonları olan File Market, aynı zamanda rakiplerine göre de en düşük fiyat yaklaşımını benimsemektedir.

File Market Kiralık Yerim Var

2020 yılında da büyümeye devam eden ve önümüzdeki yılda mağaza sayısını çoğaltıp, farklı şehirlerde de müşterilerine kaliteli hizmetini sunmak isteyen File Market için sizin de kiralık yer öneriniz varsa, market yöneticilerine bu talebinizi iletip eğer uygun şartlarda ise yerinizi kiralayabilirsiniz.

Hem kurumsal yapısı hem de marka bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle File Market zincirlerinin mülkünüzü kiralayıp mağaza açması sizin için de bir çok yönden avantaj olacaktır.

File Market Kiralık Yer Başvuru

Kiralık yer önerinizi File Market’in resmi internet sitesi üzerindeki Mağaza Yeri Öner  linkinden inceleyebilir ve başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

file yer öneri formu

File Market Kiralık Dükkan Şartları

Mağaza yeri önerisinde bulunurken alttaki alanlar kiralık yer için önemli kriterdir. Aynı zaman çevrede de başka File mağazası yoksa ve gerçekten ihtiyaç varsa File market yüksek olasılıkla sizinle olumlu şekilde iletişime geçebilir

Şu an için File markasının aradığı öncelikli kriter satış alanının 1000 – 2000 m2 kadar olması.

  • Mağaza niteliği ( Arsa, AVM İçi, Bağımsız Bina, Bina Altı)
  • Depo bulunması
  • Şu an içinde kiracı var mı?
  • Mağazanın teslim durumu?
  • İmar durumu
  • Otopark imkanı var mı?
  • Asma kat var mı?
  • İskan durumu
  • Kapalı otopark var mı?

 

File Market Kiralık Dükkan Fiyatları

Mülkünüzün yerine ve alanına göre fiyatlar değişiklik gösterecektir tabi ki ama ortalama bir konumda, ortalama bir alana sahip mağazanın aylık kirasının 25.000 TL – 200.000 TL arasında olacağı tahmin ediliyor. Uzun süreli ve prestijli bir marka kiracınız olurken senelik zam oranı ve kira ödemesi konusunda ise sorun yaşamazsınız.

File Market dışında BİM, Migros, A101 gibi farklı markalara yer önermek isterseniz Market Yeri Önerme kategorisinde farklı market zincirleri için kiralık yer önerme konularını bulabilirsiniz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments