DenizBank Kiralık Kasa Başvuru Ve 2020 Yılı Fiyatları

Kiralık Kasa hizmeti bankaların müşterilerine sunduğu kolaylıklardan biridir.Çoğu bankada yapılan bu hizmet DenizBankta da mevcuttur.

Peki Kiralık Kasa Ne İşe Yarar?

DenizBank müşterilerine kiralık kasa hizmeti vererek tüm değerli eşyalarınızı emanet edip güvenle saklayabileceğiniz bir hizmet sunuyor.Eğer evinizde sakladığınız ziynet eşyalarınız veya çok değerli dokümanlarınız varsa kiralık kasa tam da size göre.

DenizBank’tan kiralık kasa sahibi nasıl olabilirim?

En yakın DenizBank şubesine gidip hesap açtırmanız ve kiralık kasa talep etmeniz yeterli olacaktır.Hesap açtırırken bizzat başvuru yapıp TC kinlik kartı ile herhangi bir müşteri temsilcisinden size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.Bunun için kasa ücretini ödeyip bir kerelik vereceğiniz depozito ücreti yeterli olacaktır.Bu depozito ücreti daha sonra kiralık kasa hizmetiniz sonlandığında tarafınıza iade edilecektir.

DenizBank’ta hangi kiralık kasa çeşitleri vardır?

Kiralık Kasa alırken dikkat etmeniz gerek bir diğer husus da kiralık kasa ebatlarıdır.DenizBank’ta 3 çeşit kiralık kasa ebatları vardır.DenizBank’ın kiralık kasa için tahsil edeceği ücretler de bu kasaların ebatlarına göre farklılık göstermektedir.Kiralık kasa için alınacak ücretler vadesiz mevduat hesabınızda kesilecektir.

DenizBank  2020 yılı kiralık kasa ücretleri ne kadardır?

İşlem TürüMasraf TutarıAçıklama
 
Küçük
Yıllık Ücret-Küçük Kasa365TLAyrıca depozito ücreti alınmaktadır.BSMV Hariç
Orta
Yıllık Ücret-Orta Kasa445TLAyrıca depozito ücreti alınmaktadır.BSMV Hariç
Büyük
Yıllık Ücret-Büyük Kasa515TLAyrıca depozito ücreti alınmaktadır.BSMV Hariç
Depozito
Depozito-Küçük Kasa335TLBSMV Hariç
Depozito-Orta Kasa350TLBSMV Hariç
Depozito-Büyük Kasa365TLBSMV Hariç

DenizBank kiralık kasa hizmetlerini hangi şubelerde vermektedir?

DenizBank hemen hemen tüm şubelerinde kiralık kasa hizmeti vermektedir.Kiralık kasalarınıza haftaiçi mesai saatleri içerisinde ulaşıp dilediğiniz şekilde kullanıp,değerli eşya ve belgelerinizi gönül rahatlığı içerisinde bırakabilirsiniz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments