Defacto Dükkan Kiralamak

Defacto Türkiye’nin en büyük giyim mağazaları zincirlerinin başında geliyor. Üretici olarak da büyük bir tekstil firması olan Defacto dünyanın birçok ülkesi için dükkan kiralama başvurusu alıyor. Uzun dönem anlaşma ve sözleşme sistemiyle çalışan Defacto,  düzenli gelir isteyen dükkan sahipleri ve bayilik isteyenler için çok cazip  bir kurumsal firmadır. Düzenli kira geliri, kurumsal kiracı, enflasyon oranında kira artışı, sorunsuz bir mülk kullanımı ve karlı bayilik için uygun şartları olan emlak sahiplerine Defacto giyim firmasını mutlaka tavsiye ederiz.

Defacto Kiralık Dükkan

Defacto  bayilik ve şube yetkisi vermektedir.  Kira geliri elde edebilirsiniz veya işletme olarak size yönetim hakkı sağlama konusunda firma ile iletişim kurmalısınız.  Defacto’ya önereceğiniz mülkün komple bir apartman-bina ya da büyük bir alanı olmalıdır. Bulunduğunuz il-ilçe’de şubesi olmamalı ya da uzak bir mesafede yer almalıdır. Ana cadde arteri ya da yaya trafiği yoğun bir lokasyon olması da tercih edilmektedir.

  • Adınız Soyadınız
  • E-posta Adresiniz
  • Telefonunuz
  • Talep Türü -bayilik ya da dükkan önerme seçiniz-
  • Detay

Formu doldururken kiralık mağaza seçeceğini seçin ve tüm mülk ve imkan detaylarınızı giriniz. Sizinle yetkili departman iletişime geçecektir. Kiralık dükkan başvurusunu aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Defacto’ya Mağaza Kiralamak

Defacto’ya mağaza kiralamak, söz konusu giyim firmasının bir zincir olmasından ve kurumsal olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Eğer Defacto standartlarında bir dükkanınız ve maddi imkanınız var ise:

  • Düzenli kira gelirinden,
  • Yıllık olarak enflasyona göre artış gösteren kiradan,
  • Garantili gelir ve bilinir marka imajı size iyi kazanç sağlayacaktır. Defacto dükkan önerme başvurusu için TIKLAYIN.
Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 64 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sengul Gunes
Sengul Gunes
Ağustos 6, 2020 10:53 am

Sengul61@gmail.com

Adres
Fevzi çakmak cad no 12 bornova
Açıklama
Asma kat yapilabilir