CARREFOURSA KİRALIK DÜKKAN ÖNERME

CarrefourSA, dünyadaki modern perakendeciliğin temelini oluşturmuş olan, ilk mağazasını 1963 yılında Fransa’da açan ve günümüzde 30 ülkede hizmet vermekte olan bir market zinciridir. Yılda yaklaşık olarak 2 milyar kişinin alışveriş yaptığı, Avrupa’nın 1 numarası olan, güvenilir ve oldukça fazla rağbet gören bu market zinciri, Türkiye’de kaliteli ürün ve ucuz fiyat politikasını sürdürmektedir.

CarrefourSA, hijyene ve sağlığa önem veren, yatırımlar yapan ve modern perakendecilikte öncülüğünü, liderliğini koruyan güvenilir market zinciri olarak varlığı sürdürmektedir.

CarrefourSA Kiralık Dükkan Başvuru Formu

CarrefourSA, kiraya verilecek mağazası olan kişilerden teklif almak için resmi internet sitesinde bir form yayınlamaktadır. Bu form, kiralık dükkan için online başvuru formudur, resmi internet sitesinin “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altındadır ve teklif götürecek olan kişilerin doldurması gereken bilgiler şunlardır:

  • Kişisel bilgiler
  • Mağaza bilgileri
  • Mağaza fotoğrafları

CarrefourSA, kişisel bilgiler başlığı altında, kiralık dükkan teklifi götürecek kişilerden ad, soyad, telefon numarası ve e-posta adresi bilgilerini istemektedir. Aynı zamanda, başvuru yapan kişinin mülk sahibi olup olmadığı da sorulmaktadır.

Mağaza bilgileri başlığı altında CarrefourSA, dükkanın bulunduğu il, ilçe, mahalle, sokak ve cadde bilgilerini istemektedir. Ayrıca, dükkanın giriş kat metrekaresi, bodrum ya da asma kat metrekaresi, toplam metrekaresi ve istenen kira bedeli bilgileri istenmektedir. Ve kişinin kiraya vereceği dükkanın tapusu ve kullanım izninin olup olmadığı da sorulmaktadır.

CarrefourSA, isteyen kişilere dükkan fotoğrafı ekleme ve not yazma imkânı da tanımaktadır.

CarrefourSA’ya Dükkan Kiralamak

CarrefourSA, Türkiye’nin genelinde hizmet vermekte olan, Sabancı Holding’e ait bir marketler zinciridir. Eğer kiralanacak olan bir dükkanınız varsa bu dükkanı Carrefoursa’ya kiralamak oldukça mantıklıdır. Çünkü bu market zinciri bir Sabancı Holding kuruluşudur ve Türkiye’nin en güvenilir holdingleri arasındadır.

CarrefourSA’ya dükkan kiralamanın avantajları şunlardır:

  • Kirası yüksektir
  • Kirası düzenlidir
  • Kirası garantilidir
  • Toplu kira alma söz konusudur
  • Yıllık olarak kira artışı yasalara ve enflasyona uygun olarak yapılır
  • Kurumsal olduğu için sorunsuz kiracılardır
  • Yapılması gereken tadilatları firma karşılamakta, dükkan sahibinden talep edilmemektedir.

Başvuru için TIKLAYIN.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hande
Hande
Şubat 24, 2020 5:24 pm

3 katli dukkan, giris 120 metrekare

Adres
Cennet mah. Barbaros cad. No:92A
trackback
Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli - Kiralık Başvurusu
Eylül 27, 2020 5:11 pm

[…] Kiralık Dükkan Öneriniz Varsa: CARREFOURSA KİRALIK DÜKKAN ÖNERME […]