Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru
Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru üzerine hazırladığımız bu yazı içerisinde Boyner ile ilgili merak ettiğiniz konular hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Türkiye’nin gıda ve elektronik dışında halka açılmış en büyük işletmesi olan Boyner, alanındaki en büyük zincir mağazalardan birisidir. Sektörde büyümek için bir dizi hamlelerde bulunan Boyner Holding ilk olarak YKM’nin hisselerini almakla başladı. 2013 yılında gerçekleştirilen bu hamle Boyner Holding’in büyük oranda büyümesini sağladı. 2020 itibari ile 40’dan fazla şehirde 125 mağazası bulunan Boyner, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Boyner 2015 yılında Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok tercih edilen markası olmuştur. Türkiye’de hazır giyim sektöründe büyük bir değişim meydana getiren Boyner, faaliyetlerine ilk olarak 1981 yılında başladı. Çarşı tabelası ilk dükkanını açan Boyner, 1989 yılında sadece kendi dükkanlarında geçen Çarşı Kredi Kartı ile sektörde büyük bir değişim meydana getirmiştir. Şehir merkezinde ya da işlek bir caddede dükkanınız bulunuyorsa bu dükkanı Boyner’e kiralayarak güzel gelir elde edebilirsiniz.

Boyner’e Dükkan Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru
Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Boyner gibi hazır giyimin öncülerinden olan firmalar, kiralıkladıkları dükkanlada oldukça uzun süre kalırlar. Hatta kira ücretlerini yıllık peşin dahi vermeleri dükkan sahiplerini ekonomik olarak büyük oranda rahatlatmaktadır.  Boyner’e dükkan kiralamanın avantajları;

  • Boyner’i kiracı olarak dükkanınıza aldığınızda uzun süreli bir kiracı edinmiş olacaksınız.
  • Kira ödemeleri belirlenen gün ve saatlerde yapılır. Kurumsal bir firma olmasından dolayı kira gecikmesi yaşamazsınız.
  • Türkiye’nin hazır ve perakende giyim alanındaki en büyük işletmesi sizin kiracınız olacak.
  • İşlek bir cadde üzerinde küçük bir dükkanız olsa bile Outlet mağaza üzerinden güzel gelir elde edeceksiniz.

Boyner Dükkan Başvuru Formu

Boyner’e ait internet sitesine girdiğinizde iletişim bölümünde bir form olduğunu göreceksiniz. Aşağıda belirteceğimiz hususları iletişim formu üzerinden Boyner’e iletmeniz durumunda dükkanınıza kiracı olmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Dükkanın açık adres bilgisi
  • Dükkana ait net ve brüt metrekare bilgileri
  • Dükkana ait fotoğraflar
  • İskan ve dükkanın şu an ki durumu
  • Cephe bilgisi
  • Bu bölgede neden Boyner açılması gerektiğine dair güzel dille yazılmış bir metin.

Yukarıdaki maddeleri iletişim formunda güzel bir dil ile anlatıp gönderdiğinizde talebiniz inceleme altına alınacaktır. Boyner iletişim adresine ulaşmak isteyen kişiler BURADAN doğruca iletişim sayfasına ulaşabililer.

Boyner Dükkan Kiralama Fiyatı Ne Kadar?

Boyner Kiralık Yer Önerme ve Başvuru yazımızın son bölümünde kira ücretleri hakkında bilgi vereceğiz. Boyner köklü bir işletme olmasından dolayı mağazalarını genel olarak yol üzerinde, işlek yerlere açmaktadır. En azından 50 metrekare genişiliğinde dükkan isteyen işlek yerlerde bu oranı 500 metrekareye dahi çıkarabilmektedir.

Yukarıda dükkan önerisinde bulunacağınız zaman “Bu bölgede neden Boyner açılmalı” sorusuna iyi cevap vermeniz gerekmektedir. Boyner, bu bölgede bir mağazaya açmaya sizin yazınız üzerinden ikna olmalıdır. Firma dükkanınızı tamamen sizin vereceğiniz bilgilerden tanıyacağı için kurumsal yanıtlar vermeye özen gösterin.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments