Baz İstasyonu Kiralık Başvuru

Baz istasyonları, düzenli ve yüksek kira geliri getirdiği için mülk sahipleri tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Baz istasyonu için kiralık yer ve çatı yeri başvurusu yaparak düzenli ve yüksek bir kira gelirine kavuşabilirsiniz. Baz istasyonu kiralama işini Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom şirketleri yapmaktadır. Evinizin apartmanınızın çatısına, boş arazinize veya bahçenize uygun koşullar varsa baz istasyonu kurulması için başvuruda bulunabilirsiniz.

Baz İstasyonu Kiraları

Şuraya Atla

Baz istasyonu kiraları ortalama aylık 4 bin TL ile 30 bin TL arası değişmektedir. Baz istasyonu kurulumu aşağıdaki tarzda arazi ve mülklere yapılmaktadır:

  • Evlerin ve apartmanların açtısına
  • Ev ve apartmanların yanındaki boş arazilere
  • Boş arazilere
  • Yüksek rakımlı tepe arazilere

Nüfus yoğunluğu yüksek olan ve çok insana ulaşılabilecek yerlerde yani şehir merkezlerinde apartman çatıları ve mülklerin sütüne kurulacak olan baz istasyonları oldukça yüksek bir kira geliri sağlamaktadır. Özellikler şehir merkezleri ve ana arterlerde aylık 40 bin tL civarına kadar baz istasyonu kira geliri sağlanabilir.

Baz İstasyonu Kira Sözleşmesi

Kiralık başvuruları hızlı cevaplanmakta ve baz istasyonları yıllık hatta uzun dönem sözleşme ile bağlanmaktadır. Kurulum ve tüm yasal işlemler şirketler tarafından sağlanmakta ve maddi yükler firmalar tarafından çekilmektedir. Baz istasyonu için uygun araziniz, ev çatınız, apartman terasınız veya yükseklikte bir araziniz varsa kurumsal firmalara baz istasyonu arazisi kiralamak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 90 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments