Anadolubank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Anadolubank ATM Yeri Önerme

Anadolubank ATM yeri önerme ve kiralık atm önerisi içerikli yazımızda, Anadolubank’a yer kiralamak isteyen mülk sahiplerinin nasıl başvuru yapabileceğini ve atm yeri önerebileceğini anlatacağız.

Anadolubank, bireysel ve perakende bankacılık işlemlerinin yanı sıra öncelikli olarak KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılamak ve bu alanda yenilikçi çözümler sunarak bankacılık hizmetlerine devam etmektedir.

HABAŞ Grubu tarafından 1997 yılında satın alınan ve o yıllarda 3 şubesi olan bankanın bugün 2.000’in üzerinden çalışanı, 120’nin üzerinden şubesi ve ATM’si bulunmaktadır. Büyüme odaklı hedeflerle her geçtiğimiz gün dijital bankacılık özelinde ilerleyen Anadolubank için kiralık ATM yeriniz var ya da ATM’ye uygun yeriniz için bankayla iletişime geçmek istiyorsanız, başvuru yöntemlerini aşağıda listeledik.

Anadolubank ATM Yeri Başvurusu

Anadolubank ATM yeri önerme ve bankanın yeni bir şube ya da ATM yeri arayışı olması durumunda yerinizi kolayca bulabilmesi için Anadolubank’a ATM yeri önerisinde bulunabilirsiniz. Fakat bankanın, bazı diğer bankalarının yaptığı gibi doğrudan ATM yeri önerisi formu bulunmuyor.

Bunun için Anadolubank iletişim sayfasında bulunan “Müşteri Memnuniyet Formu” na girerek buradan ATM önerinizi yapabilirsiniz.

Açıklama kısmında yeriniz ile ilgili metrekare, iskan durumu, cadde işlekliği, neden atm ihtiyacı olduğu vs. gibi konuları da yazabilirsiniz.

Ya da bu konudan yorum olarak yazdığınız önerilerinizi bankanın aramalarında kolay bulunabilmesi için ekleyebilirsiniz.

Anadolubank İletişim Formu

Denizbank için ATM yeri önerisinde bulunmak isterseniz daha önce yazdığımız alttaki konumuza göz atabilirsiniz.

Denizbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments