Akbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

akbank atm kiralama

Akbank ATM yeri önerme konumuzda öncelikle Akbank’ın kurumsal yapısından bahsetmek doğru olacaktır. 1948’de Adana’da çoğu Kayserili olan 6 iş adamı tarafından kurulan ve hatta ismini de Adana ve Kayseri şehirlerinin ilk harflerinden alan Akbank, bugün Türkiye’nin çeşitli illerinde 770 şube, 5.000’in üzerinde ATM’si ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bankanın kurucuları arasında da yer alan Sabancı ailesi Akbank’ın %49 hissesine sahiptir. Kalan %51 ise çeşitli dönemlerde yapılan halka arz ile işlem görmektedir. Yani bir bakıma Akbank kimin diye merak ediyorsanız eğer bankanın yönetimi Sabancı ailesinde diyebiliriz.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Akbank’ın Türkiye genelinde 5.000 üzerinden ATM’si bulunmaktadır. Bir çok kez yılın en iyi bankası da seçilen Akbank, sürekli büyüme hedefi koyan ve Türkiye’de istihdam yaratmayı amaçlayan ve vizyonu da sitesinde de belirtiği üzere Türkiye’yi geleceğe taşımak olmuştur. Bu nedenle de sürekli büyüme ihtiyacı duyan bankanın ATM cihazlarını koymak için yere ihtiyacı bulunmakta. Eğer Akbank için kiralık ATM yerim var diyorsanız size bu konuda detaylı bilgi sunmaya çalışacağız

Akbank’a ATM Yeri Kiralama Avantajları

ATM cihazları küçük ve müşteri alışkınlığı açısından da sürekli yer değiştirmeyen sistemlerdir. Bu açıdan bakıldığında,

  • Küçük bir yerden ciddi kira rakamları kazanabilirsiniz,
  • Süreklilik amaçlanacağı için yerinizi uzun vadeli kiralamış sayabilirsiniz,
  • Akbank gibi köklü bir şirket düzenli kiracınız olur,
  • Düzenli ve yıllık garanti bir kira artışı ile kiranızı aydan aya alırsınız,
  • Yıllık olarak kiranızı alırsınız,
  • Güvenilir bir kiracınız olur.

ATM Önerme Başvuru Formu

Akbank, her türlü öneri ve görüşleriniz için internet sitesindeki iletişim formundan mesajları düzenli olarak takip etmektedir. Üstteki görselde sizin de görebileceğiniz üzere iletişim formundan ATM önerisinde bulunmak istediğiniz bölgeyi ve neden burada ATM görmek istiyorsunuz sorusunu detaylı ve açıklayıcı olarak yazarsanız, banka yetkilileri size olumlu ya da olumsuz şekilde yanıtlarını formdaki bilgilerinizde bulunan mail adresinize iletecektir.

akbank kiralık yer başvuru form

İletişim formuna Buradaki linkten hızlıca ulaşabilirsiniz.

ATM Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Yer olarak 3 metrekare yer kaplayan ATM’ler için bankaların ödediği kiralar adeta sizi şaşkına çevirebilir. ATM’nin bulunduğu yere göre değişkenlik gösteren kira fiyatları senelik 160 bin TL ile 500 bin TL arasında olmaktadır. Yani aylık 15 bin TL ike 40 bin TL arası 3 metrekarelik yerinizden kira getirisi alabilirsiniz. Eğer önerdiğiniz bölgede Akbank’a ait bir ATM bulunmuyor ve önerdiğiniz yer de Akbank ATM’si için uygunsa siz de bu rakamları kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Eğer yerinize güveniyorsanız sadece Akbank’a değil diğer bankalara da kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz. Diğer bankaların da ATM yeri önerme konularında mutlaka göz atmanızda fayda var.

Yetkili Eksper
Yetkili Eksper hakkında 106 makale
Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhteşem Gazi
Muhteşem Gazi
Eylül 9, 2020 3:55 am

Gaziantep araban ilçesinde kiralık dükkanımız var konum olarak tam merkezi lolasyonda hükmet konağı ile belediye’nin tam ortasında kalıyor cadde üzeri 3 katlı ön cephe 10m 230 metrekarelik alan

Adres
Gaziantep / araban
Açıklama
Gaziantep araban ilçesinde kiralık dükkanımız var konum olarak tam merkezi lolasyonda hükmet konağı ile belediye'nin tam ortasında kalıyor cadde üzeri 3 katlı ön cephe 10m 230 metrekarelik alan
Kenan Güler
Kenan Güler
Eylül 28, 2020 10:11 am

Çarşı içinde atm kiralık yeri 16 metre kare işlek cadde

Adres
Abdulmuttalip Gökçe caddesi no 8/A Sivas /Zara
Açıklama
Çarşı içi işlek cadde üzeri 16 metre kare atm kşralık yer